Wyprzedaż

zł70.21

zł77.15

Funssor Taier Afinia UP 0.4 mm Nozzle Heater Assembly hotend Assembly kit nozzle sensor heater cartridge kit

Dodaj opinię

0.4 mm dysza aluminiowy blok grzejny ze stali woda termalna барриэль grzejny kasetę i snesor

Czekamy na dalsze rozszerzenie przyjemnych relacji biznesowych.Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz coś, proszę,skontaktuj się z nami, dołożymy wszelkich starań, aby byli państwo zadowoleni.

Darmowa wysyłka na całym świecie , wysłać pocztą lotniczą poczta wieloryba.

Czas dostawy około 20 -30 dni roboczych.Niektóre kraje mogą zatrzymać się na 1-2 tygodnie.

Wysyłamy towar w ciągu 2 dni po otrzymaniu oczyszczonej płatności.

Uwaga:

Jeśli chcesz uzyskać produkt pilnie, to możemy również wysłać go EMS,UPS, DHL, etc.Trzeba zapłacić trochę więcej frachtu .Najpierw skontaktuj się z nami,jeśli chcesz przejść na EMS,UPS, DHL itp.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupu,poinformuj nas o tym.Szybko wymienimy towar lub zwrócimy ci pieniądze,to jest bardzo proste.Koszt wysyłki i obsługi towaru nie podlega zwrotowi.Fracht, aby wysłać z powrotem i ponownie wysłać powinny być uiszczane przez nabywcę.Dla własnego bezpieczeństwa, proszę, chroń wartość swój pakiet.

Jeśli masz jakiekolwiek wady lub opóźnienia, proszę, nie należy otwierać obudowy lub nie zostawiaj negatywną i naturalną opinię, to nie może rozwiązać żadnego problemu .Ale po prostu powiedz nam, my dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać ten problem.

Jeśli jesteś zadowolony z zakupu, mamy szczerą nadzieję, że możesz zostawić nam pozytywną opinię i cztery 5-gwiazdkowe szczegółowych rankingu sprzedawcy (DSR), które mają istotne znaczenie dla rozwoju naszej małej firmy.

Akceptujemy płatności tylko przez Agnieszkanazarovfotografia.pl.Jeśli nie masz konta na Agnieszkanazarovfotografia.pl, prosimy zarejestrować się na stronie (Agnieszkanazarovfotografia.pl).Płatność musi być odebrana w ciągu 5 dni po zakończeniu aukcji.Proszę, upewnij się, że masz zamiar kupić lub możesz zapłacić w określonym terminie przed rozpoczęciem licytacji.Niezapłacony spór zostanie złożony na Agnieszkanazarovfotografia.pl dla niewypłacalnych oferentów.

Proszę, nie zostawiaj nas 1, 2, 3 lub 4-gwiazdkowe szczegółowe oceny sprzedającego, bo są równi ujemnego sprzężenia zwrotnego.Tylko 5-szczegółowe oceny sprzedawców są mile widziane.

Tagi: brzęk, hotend v6, prusa i3 multi materiał, цунад, aktualizacja e3d, złamać rurę, Drukowanie 3d teflonu, multi materiał, e3d v6, Анбу
stan NOWA
Typ Towaru Gorący Koniec
marka Фанссор
Numer Modelu W górę!
Materiał Aluminium
Dysza 0,4 mm

Napisz opinię

Pokrewne produkty