Wyprzedaż

zł538.02

zł566.34

Darmowa wysyłka nowa aktualizacja G3B pilot zdalnego sterowania, klawiatura dotykowa bezprzewodowa GSM alarm 433 Mhz Główne wejście alarmowe alarm

Dodaj opinię

Nowa aktualizacja GSM rosyjski angielski głosowe pilot zdalnego sterowania dotykowy klucz bezprzewodowy domowy dom autoalarm inwazji

Proszę zwrócić uwagę: nowy moduł i nowy program G3B, produkt został zaktualizowany, jedna sieć GSM alarmy, jakość bardziej stabilny!

Jak wybrać i używać alarm

1. obecnie na rynku istnieje tak wiele rodzajów produktów dla alarmowe do domu, że można nie wiedzieć, jak wybrać najbardziej odpowiedni.Tutaj mamy kilka porad o tym, jak wybrać i używać alarm dla ciebie.

2. wiedzieć, czy potrzebujesz przewodowy system lub sieć bezprzewodowa.Zwykle zalecamy bezprzewodowy system, bo jest o wiele łatwiejsze w instalacji.

3. Znajomość pełnego systemu sygnalizacji obejmuje nie tylko ogólną autoalarm, ale i alarm przeciwpożarowy(dymną alarm), niepokojący alarm i ekologiczną alarm.

4. oblicz, ile drzwi i okien w swoim domu może otworzyć osoba atakująca.Twoja sygnalizacja powinna obejmować wszystkie wejścia do domu.

5. Jeśli jesteś właścicielem zwierzaka, zaleca się korzystać z pet friendly PIR motion sensor w celu ochrony swojego zwierzaka.Bo zwierzę może nawet wywołać fałszywy alarm.

6. zdecyduj czy potrzebujesz czujnik dymu, czujnik gazu, bezprzewodowa lampa błyskowa syreny, aby wzmocnić swoją sygnalizację.

7. Znajdź odpowiednie miejsce do montażu panelu alarmowego.

8. Jeśli masz jakieś problemy z instalacją po przeczytaniu instrukcji obsługi, lepiej zwrócić się o pomoc, a nie za niewłaściwą instalacją.

9. pierwszym krokiem w rozwiązywaniu fałszywych alarmów jest dowiedzieć się, co je powoduje(powód), na przykład, nieprawidłowa instalacja, luźne kontakty drzwi/okna, zużyte akumulatory lub inne problemy ze sprzętem.

10. niezależnie od tego, czy wyjdzie, czy jesteś z domu na kilka krótkich minut, pracujesz w domu w ciągu dnia lub zrelaksować się na drugim końcu świata, wysoki alarm musi być uzbrojona i gotowa ostrzec was w każdej chwili.

Główne Cechy

GSM quad-band(850/900/1800/1900 Mhz),głosowe i SMS-alarm

8 bezprzewodowych pilotów zdalnego sterowania,20 wejść bezprzewodowych obrony(wsparcie 100szt bezprzewodowych czujników alarmowych),3 wejścia przewodowe obrony

Niebieski wyświetlacz graficzny z podświetleniem dla jasnej informacji

Klawiatura dotykowa,super jasny ekran podświetlenie, z odporną na ścieranie i zarysowania konstrukcji

6 grup alarmowych numerów telefonów,3 grupy SMS-pokoi

Wbudowane wieczne cyfrowy zegar i kalendarz;oszczędność pamięci nawet po wyłączeniu prądu

Komunikat głosowy do kierowania operacją;sztuczna podpowiedź,wyraźne odtwarzanie nagrania

Przewodowa Syrena w standardowym zestawie bezprzewodowa głośna sygnalizacja dźwiękowa i świetlna syreny mogą być dodane

Terminowe uzbrojenie i rozbrojenie

Opóźnienie załączenia/wyłączenia czuwania,zdalne sterowanie do załączania i wyłączania czuwania za pomocą pilota zdalnego sterowania,kluczy i telefonu komórkowego

Wszystkie wejścia mogą być zaprogramowane na natychmiastowe,opóźnione,24-godzinne i байпасные tryby sygnalizacji

Komunikat głosowy awaryjnego połączenia:numer strefy,rodzaj alarmu

Typ alarmu włącza się alarm SOS,alarm przeciwpożarowy,wyciek gazu,drzwi alarm,alarm, xenon,alarm, okna,alarm, balkonu i alarm obwodu

Inteligentny szkoleniowe kod:wygodny i łatwy do dodawania detektorów

Silna funkcja odzyskiwania hasła:niezależnie od tego, czy znajduje się panel sygnalizacji w ręku lub rozbroić utracone hasło może zostać przywrócony

Zapytanie dziennika zdarzeń:panel alarmu automatycznie rejestruje 30 części wszystkich informacji o zdarzeniach alarmowych

Wbudowany głośnik do słuchania i dwustronnej komunikacji wewnętrznej

Zdalne sterowanie rozmową,jak ręka,wyłącza i приобъектный kontrola

SMS-wniosek o wyłączenie zasilania i przywracanie

Centrala alarmowa wyposażona jest w wbudowany akumulator AAA NI-HM

Życie jest lepsze, kiedy można kontrolować (rozszerzalny (opcjonalnie)) Nasz alarm pozwala w łatwy i wygodny sposób utrzymać związek z domem, a z dowolnego miejsca — w drodze, w biurze lub w czasie wakacji.

Praktyczne Zastosowanie

Funkcja ochrony od złodzieja za pomocą czujnika i czujnika ruchu PIR panel alarm jest wyzwalany, gdy okno/drzwi otwiera się bez zgody lub gdy czujnik ruchu PIR wykrywa promienie podczerwieni złodzieja.Automatyczne SMS-wiadomość zostanie wysłana na twój telefon komórkowy, jeśli drzwi zostaną otwarte, kiedy ciebie nie ma, i jednocześnie rozlegnie się syrena.

Zapobieganie wyciekom gazu bezprzewodowy detektor gazu daje wczesne ostrzeżenie o niebezpieczeństwie zatrucia gazem, uniemożliwiając uszkodzenie narządów wewnętrznych, a nawet śmierci.Jak w pełni kontrolowany bezprzewodowy detektor, on przekazuje wszystkie alarmy na panel sterowania, który natychmiast wysyła sygnał alarmu na miejsce, a także aktywuje panel sygnalizacji dla połączeń i wysyłania wiadomości SMS do ciebie.Pozwala to szybko i skutecznie reagować na niebezpieczeństwo zatrucia gazem, chroniąc dzieci, osoby starsze, a nawet zwierzęta od niewidzialnej i potencjalnie śmiertelnego zagrożenia.

Tagi: Klawiatura 433 Mhz, system alarmowy, 433 Mhz klawiatura bezprzewodowa g90b, aplikacja alarm, earykong, Alarm, gsm alarm przewodowy, przegląd systemów bezpieczeństwa inteligentnego domu, alarm gsm, czujnik эмастифа
Rozmiar 18*13.8*2.2cm
Korzystanie z GSM strona alarm
Kolor Czarny
Waga 390 g
marka эмастиф
Częstotliwość GSM 850/900/1800/1900 Mhz
Wideo No
Konfiguracja Zestawu Czujnik Drzwi/Okna
Typ Alarmu Zarządzanie Aplikacjami
Typ Połączenia Bezprzewodowy
Obowiązujące Warunek W pomieszczeniu
Typ Załączenia Czuwania Klawiatura Z Hasłem
Klawiatura Z Hasłem TAK
miejsce pochodzenia towaru Chiny (Kontynent)
Wyjściowy Pokój 3 przewodowy strefa
Język Angielski i rosyjski
Bezprzewodowa Częstotliwość 433 Mhz
Numer Modelu G3B
Wyświetlacz TAK
Siła 12V
Numer Wejścia 100 bezprzewodowa strefa

Napisz opinię

Pokrewne produkty