Wyprzedaż

zł124.63

zł270.91

Myjka wysokociśnieniowa Snow Foam Lance do myjni Interskol AM-120/1700 AM-130/1800 AM-140/2000 AM100/1300 AM120/1500 AM130

Dodaj opinię

Specyfikacja: zakres ciśnienia: 60 bar ~ 160 bar (900 psi ~ 2320 psi), idealnie współpracuje z pozostałymi umywalek wysokiego ciśnienia; wydajność piany: obfity, gruby i высокоплотная pianka, lekka i solidna konstrukcja materiał: mosiężna dysza, nylonowa pokrywa i butelka HDPE.Pojemność butelki: 750 ml regulowany przepływ substancji chemicznej śnieżnej piany, zmienny kąt natrysku rysunku od ołówka do wentylatora, 60°, odporny na działanie substancji chemicznych.

Opis : powierzchnia butelki ma pomiarowy prowadnicę linię.Łatwo dostosować proporcje mieszania można obrócić dyszę, aby zmienić obraz natrysku pokrętło na górze, aby kontrolować mieszanka pianki robi miękką, puszystą śnieżną pianę, zabawy i po prostu działa z dowolnymi umywalek wysokiego ciśnienia, małe i duże, wszystkie działają idealnie oszczędza wodę, jest całkowicie przyjazny dla środowiska to bezdotykowa myjnia samochodowa, oszczędzając czas i energię gruba pianka pianka topi pręty i brudne na farbie, w ten sposób zmniejsza wirowe ślady i zadrapania cały plastikowy materiał,750 ml voloum,lekki i przenośny w porównaniu z 1L

Sposób użycia: napełnić butelkę płynu odpowiednią ilością szamponu, a następnie wypełnij butelkę płynu wodą do pełnej butelki

Dla uzyskania najlepszych rezultatów należy używać ciepłej wody, 20% szampon +80% woda, zaleca się wstrząsnąć butelkę z płynem, aby dokładnie wymieszać szampon z wodą załączyć butelkę z płynem do urządzenia pianowego włócznie załączyć łącznik/adapter do pistoletu myjki ciśnieniowe, i możesz zacząć grać z nim

Proszę unikać błędów 1-5 mm ze względu na pomiar ręczny.

Kolor elementu widocznego na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się na monitorze komputera, tak jak monitory nie są kalibrowane tak samo.

Złączka: Black&Deck AR Makita Bosch AQT Interskol Greenworks MAC ALLISTER ważna uwaga

∽1∽proszę sprawdzić rozmiar karty i upewnij się, że pasuje do twojej maszyny.Ponieważ jest to część zamienna do mycia wysokiego ciśnienia,sprawdź i upewnij się, że pasuje do twojej maszyny.Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za niezgodność produktu.Jeśli ci się nie jasne, proszę, skontaktuj się z nami, pomożemy wybrać odpowiednią pozycję spaare.

∽2∽ Aby przedłużyć żywotność пенопластового dyszy, należy przemyć je czystą wodą przez 30 sekund, aby zmyć wszelkie oczyszczania śnieżnej piany po każdym użyciu.Jeśli go zostawić, filtr siatkowy można skalować i blokowane.

JEŚLI ПЕНОГЕНЕРАТОР NIE MOŻE PRACOWAĆ PRAWIDŁOWO,SPRÓBUJ SPRAWDZIĆ NASTĘPUJĄCE PUNKTY:

∽1∽ Jeśli myjka wysokociśnieniowa działa poprawnie.Nigdzie nie ma wycieków wody i powietrza.

∽2∽ Jeśli ciśnienie i wydatek wody są niewystarczające.Пеногенератор nie może tworzyć pianę przy niskim ciśnieniu i przepływie wody.A jeszcze ...

∽3∽ Jeśli gdzieś пеногенератор zablokowany śmieci, wysuszony detergentem lub taśmą uszczelniającą.Proszę sprawdzić dyszę ze stali nierdzewnej, dysza ssania detergentu i filtr siatkowy. (Prosimy o kontakt z nami, jeśli nie wiesz, jak rozebrać пеногенератор i oczyścić filtr siatkowy)

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Q 1 Q Q: Ile czasu potrzeba, aby dostać się do mnie?

A: zazwyczaj przesyłka trwa 15-20 dni, aby dostać się do ciebie, ale czasami to trwa 2 miesiące (Brazylia może trwać 3 miesiące) do czegoś poza naszym zasięgiem podczas transportu.Jeśli nie otrzymasz przesyłki w ciągu 2 miesięcy, co wydaje się, że przesyłka zostanie zagubiona lub coś innego, można otworzyć spór, a my zwrócimy ci pieniądze.Mam nadzieję na wyrozumiałość i dziękuję.

_________________________________________________________________________

∽2∽ Q: czy mogę wybrać inne sposoby dostawy?

A: Tak, jesteś w stanie wybrać sposób dostawy po dokonaniu zamówienia zamówienie.Dziękuję.

_________________________________________________________________________

∽3∽ Q: dlaczego chcesz tak dużo czasu, aby dostać zwrot pieniędzy?

A: nie martw się, to zwykle trwa 5-20 dni roboczych, aby otrzymać zwrot pieniędzy z powrotem.Jeśli nie, trzeba zwrócić się o pomoc do Działu obsługi klienta.Dziękuję.

_________________________________________________________________________

∽4∽ Q: czy nasze zamówienie być cła?

Odpowiedź: każdy pakiet może być podatny na cenach i różnych klasach politykom dla różnych krajów.Jednak rozmowy zagraniczne magazyny (Rosja, Hiszpania i USA) nie będą zwolnione z cła.

_________________________________________________________________________

Q 5 q q: nie potrzebuję butelka z пенопластовым włócznią, czy można sprzedać pozostałe części

oddzielnie?

Odpowiedź: Tak, moglibyśmy sprzedać te części, ale cena prawie taka sama, jak i butelki.I może się zdarzyć tak, że nasza pianowy włócznia nie zmieści się w butelce.Dlatego oferujemy ci kupić całą пенопластовую szczyt.Dziękuję.

Tagi: spryskiwacz zawieszenia, mycie pompy samochodu, wiertło интерсколь, tkaniny wysokiego ciśnienia, dozownik piany, samochód jest ładny, Mycie Samochodów, snowy włócznia ingco, przenośna power mycie, bezprzewodowe wysokie ciśnienie
Typ Towaru Mycie Samochodów
Wysokość Produktu 22cm
Włącz Akcesoria No
Długość Produktu 20.7cm
Garnitur dla Czarny i палубный AR Makita
marka miejski wilk
Szerokość Produktu 9cm
Certyfikacja Zewnętrznych Testów ROHS
Waga Produktu 0.23kg
Nazwa Modelu CF-PM0027
Typ Silnika NIE
informacje o dostawie śledzony

Napisz opinię

Pokrewne produkty