Wyprzedaż

zł16.76

zł17.46

Gitara skrzypce instrument muzyczny robi skórzany klej boneguard klej naturalny klej ręcznie gitarowy Klej Materiał może odwrócić wysoki stren

Dodaj opinię

Klej skóry żelatyny szeroko stosowany w arkuszu, mebli, спичках, odżywianiu, opakowaniu, папермакинг, tkaniny, jedwab, druku i malowania, pisania, ceramice, ropy naftowej, kosmetykach, nawierzchni, metalurgii i innych przemysłach różnych produktów, w których główne gęstnieć, stabilność, krzepnięcia, harmonizacja, szklić, проклейка, emisji obligacji, zamrażanie wody i inne funkcje.Zgodnie z potrzebą produktu i ilościowymi linków, które powinny być zawarte w zimnej wodzie, zegarek dany rzecznej wody (zazwyczaj od 1 do 2 godzin, aby go w pełni, można uniknąć ciepła, generowanego przy dużej ilości pęcherzyków i nie całkowicie zablokować rozszerzenie zamrożonego bloku), nagrzewania do 60 stopni, 70 stopni lub bezpośrednio do ilościowych linków w gorącej wodzie, wymieszać do rozpuszczenia go całkowicie rozpuszczony, po których można użyć.Kostny klej jest szeroko stosowany w przemyśle ksero, klejów, malarstwa, malarstwa i kaligrafii, wodoodpornego celulozy, drzewnego kleju itp.Проклейка jedwabiu, przędza bawełniana, tkaniny bawełnianej, słomkowy kapelusz, włókniny tkaniny i innego lekkiego przemysłu włókienniczego; przeszklenie przemysłu papierniczego, taka jak papier powlekany i welin; polerowanie taśmy, szlifowanie; klej do montażu pudełko pudełka.Przy użyciu kleju kostnego najpierw użyj wody o tej samej pojemności lub trochę więcej (stosunek wody do kleju zwykle 1:1, w zależności od fazy.Moczyć kostny klej w gorącej wodzie przez około 10 godzin, aby zmiękczyć klej, a następnie podgrzać go do 75℃ lub tak, aby uczynić go zaprawą klejową do użytku.

WAŻNE WSKAZÓWKI:

1. Jeśli chcesz innych partii gitarowych .można je znaleźć w naszym sklepie .

2 .nasze ceny na produkty i obniżone stawki program .Jeśli kupisz jeden produkt lub więcej podobnych produktów , proszę kliknąć na przycisk "Kup teraz" .Jeśli chcesz kupić kilka różnych produktów , proszę kliknąć na przycisk "Dodaj pojazd", to może zaoszczędzić niektóre opakowania przesyłki .System obliczy dokładną dostawy zgodnie z twoim adresem, czy to "kup teraz" lub " dodaj pojazd ".

O NAS:

Zapraszamy Do Naszego Sklepu

1. nasza nazwa przedsiębiorstwa: Qingdao Hongyin Wood Co., Ltd., profesjonalna produkcja i przetwarzanie gitarowej drewna, gitarowych akcesoriów i narzędzi do budowy gitar.Współpracujemy z renomowanymi producentami gitarowych marki, takie jak Qingdao GIBSON, EPIPHONE, Tianjin LAG i Qingdao sejeng (fendr, Ibanez).

2. mamy tysiące produktów, nasze produkty konkurencyjny ocenione i высокомарочны.Jesteśmy wyprostował z fałszywymi i дрянными produktami.Mamy nadzieję, że uda nam się nawiązać długoterminową współpracę z firmami w produkcji instrumentów muzycznych i sprzedawać je na całym świecie.Jeśli potrzebujesz dużej ilości naszych produktów, prosimy o kontakt z nami.Damy ci lepszą rabat.

3. Jeśli twój produkt konkuruje w cenie, możesz skontaktować się z nami.Możemy sprzedawać na rynku chińskim.Każdego roku uczestniczymy w Szanghaju międzynarodowej wystawie instrumentów muzycznych (sala E3), jeśli również odwiedzić wystawę narzędzi, możesz skontaktować się z nami.

O nas:

1. Zapraszamy do naszego sklepu.Jako lider sprzedaży partii gitarowych w Chinach, mamy tysiące produktów, która prawie zawsze pochodzi z Japonii i Korei Południowej.Nasze produkty konkurencyjny pod względem ceny i lepsza jej jakość.Walczymy z podrobionymi i niskiej jakości produktów.Mamy nadzieję, że będziemy w stanie nawiązać długoterminowe relacje współpracy z firmą Musical Instrumens Company i sprzedawców na całym świecie.Jeśli masz produkt, który конкурентоспособен w cenie, możesz skontaktować się z nami.Możemy go sprzedać na rynku chińskim.

2. Jeśli onteresują nasze produkty w dużych ilościach , możesz skontaktować się z nami.Damy ci zniżkę.

3. Znajdujemy się w ciasnej ławce , jeśli potrzebujesz ilość bardzo duża , trzeba zgłosić się do nas.Zamówimy go z góry.

Dostawa I Zwrot Towaru:

1. wysyłamy na całym świecie, za wyjątkiem niektórych odległych obszarów.Międzynarodowe dostawy są wysyłane Agnieszkanazarovfotografia.pl Standard Shipping, China Post Air Mail , e-EMS lub EMS .Czas dostawy może różnić się w zależności od pewnych przyczyn, takich jak liczba linii lotniczych w kraju i szybkość obsługi celnej i urzędu pocztowego.Czas wysyłki wygląda następująco:

EMS : 7 do 20 dni roboczych

e-EMS: 7 do 20 dni roboczych

Porcelanowa poczta lotnicza poczta: 20-60 dni roboczych

Agnieszkanazarovfotografia.pl standardowa dostawa: 16-35 dni roboczych

2. cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.Proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji lub zakupu.Przez e-packet możesz śledzić informacji śledzenia towaru na link . www.17tarck.com.Pls skontaktuj się z lokalnym skrzynką oddziałem, zgadzają się oni, czy nie.

Tagi: muzyczna szkatułka drewniana, uchwyt metalowe gitary, лютье, zacisk skrzypce, zaciski zacisk, naprawa skrzypce, klejowa model, gitarowe partie cobre, narzędzie do naprawy gitary, zestaw do naprawy wykładzin podłogowych
Numer Modelu Narzędzie Do Naprawy Gitarowych Części
marka NoEnName_Null
Pochodzenie JP(pochodzenie)

Napisz opinię

Pokrewne produkty