Wyprzedaż

zł27.89

zł30.99

Dla Oneplus 5 A5000 & 5T A5010 złącze stacji dokującej ładowarka USB port ładowania gniazdo słuchawkowe Flex kabel moduł wymiana części

Dodaj opinię

1. wysokiej jakości port ładowania i wymiana elastycznego przewodu złącza słuchawkowe dla OnePlus 5T.

2. Wymień uszkodzony lub nieefektywny przedmiot nowy.

3. Każdy produkt został przetestowany i jest w dobrym stanie przed wysłaniem.

4. zalecane jest profesjonalny montaż.Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia telefonu/telefonu komórkowego, które można powodować podczas wymiany części zamiennych.

Całkowita zgodność z ONEPLUS: 5T typ ładowarki portu elastyczny kabel, gniazdo słuchawkowe

Szczegóły termin dostawy celna cło i VAT 3-7 dni roboczych tak 15-50 dni Clader probabilistyczny 15-60 dni roboczych probabilistyczny 15-60 dni roboczych probabilistyczny 20-60 dni roboczych probabilistyczny 1. China Post Ordinary Small Packet Plus, darmowa wysyłka, może być znaleziona tylko w Chinach, ale nie ma informacji o śledzeniu w danym kraju. 2. Gdy termin dostawy zakończy się,a ty wciąż nie otrzymasz swoją przesyłkę, skontaktuj się z nami, a my przedłużyć termin dostawy na 10-25 dni.Jeśli nadal nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 10 dni, prosimy o kontakt z nami. 3. Jeśli chcesz zarejestrowany sposób wysyłki, Proszę, wybierz pocztę lotniczą poczta Wieloryba, który kosztuje $2.

1. proszę podać wideo lub obraz, jeśli nasze produkty mają problemy z jakością po otrzymaniu przesyłki w ciągu 7 dni.Możesz podzielić się online-link. 2. produkt nie może działać dobrze z problemem jakości po otrzymaniu od 7 dni.Możemy zaoferować wymianę lub zwrot pieniędzy, jeśli jest to nowe produkty.Będziemy ponosić opłaty za zwrot.I opłaty za wysłanie z powrotem do nas klienci. 3. Zapewniamy bezpłatny serwis dla wszystkich produktów [z wyłączeniem akcesoria, Prezent i sztuczne uszkodzone (np. uszkodzony ekran, aktualizacja do nowej wersji systemu, itp.)].Zwrot i z powrotem, koszt dostawy zostanie opłacona przez klientów.uwaga: proszę nie podrzeć etykietę gwarancji jakości.Czy nie będziemy oferować serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

1. każdy kupujący, który da nam pełną opinię na 5 gwiazdek, otrzyma kupon $5 (zostaw masaż w następnym zamówieniu.Nie stosuje się do produktów reklamowych) 2. Jeśli w jakikolwiek sposób nie jesteś zadowolony z zakupu, proszę dać nam szansę, aby rozwiązać każdy problem.Mamy nadzieję mieć długoterminową współpracę z wami.Uwaga: Jeśli zrobisz zamówienie, co oznacza, że zgadzasz się z powyższymi wpisami.Dziękuję.

Tagi: wymiana oneplus 5t, а3120, MDR 100A, Okular 10х25, oneplus 5 usb, stacja dokująca oneplus, 9h nano protector, Capri denim kobiety, oneplus 5 uderzeń, robak x
Kompatybilny Marka Oneplus
Numer Modelu Dla OnePlus 5T port ładowania i gniazda słuchawek elastyczny kabel
marka хавил
Skorzystaj z Gniazdo Słuchawkowe
Projekt BAR
Typy Port Ładowania Elastyczny Kabel, Gniazdo Słuchawkowe
Kompatybilny z Oneplus

Napisz opinię

Pokrewne produkty