Wyprzedaż

zł13.93

zł23.24

Vividtiles Self adhesive Home Decor White Lantern wodoodporne winylowe tapety 3D Peel and Stick płytki mozaiki - 1 arkusz

Dodaj opinię

Cechy I Zalety

1:efekt 3D, niemal identyczne z prawdziwych płytek

2:Łatwość instalacji, obsługi i czyszczenia

3:odporny na plamy, blaknięcie, wilgoć i pleśń

4:odporny na ciepło płyt i wilgotności łazienek

5:nie ma fugi, bez kleju, bez specjalnych narzędzi i bałaganu.Można go zainstalować w ciągu kilku minut na czystej, suchej, płaskiej i gładkiej powierzchni.

6:trzymać bardzo mocno i uniknąć oderwania kawałka

7:dostępny w różnych kolorach, rozmiarach,kształtach i oryginalnych projektów

8:połowa kosztów drogi płytek szklanych

9:Wszystkie produkty można dostosować w swoim zapytaniu.Peeling i kij płytki mogą być przetwarzane na wszystkich gładkich, czystych i suchych powierzchniach, takich jak malowane płyty gipsowo-kartonowej albo nawet bezpośrednio na płytki ceramiczne.Po prostu wyczyścić i skleić, łatwe do zainstalowania.Wszystko, czego potrzebujesz, to linijka, ołówek, szmata i nożyczki.Projekt ten pozwoli ci zaoszczędzić czas i pieniądze w porównaniu z prawdziwym kafelkami.I nie ma obaw, że płytki nie pasuje do twojej ściany, ponieważ łatwo ją przeciąć.

Często Zadawane Pytanie

1: Co to jest peeling i kij płytki?

Płytki peel and stick - to prosty sposób, aby odświeżyć swoją kuchnię i łazienkę pas, a także wewnętrzne środowisko.

2: gdzie można zainstalować płytki peel and stick?

Płytki mogą być łatwo instalowane bezpośrednio na istniejących paneli lub gładkiej powierzchni.Specjalnie opracowany dla kuchni z tyłu i z tyłu łazienki, płytki odporne na ciepło płyt i wilgotności łazienek.

3: Jak długo mieszka ten produkt?

Materiał tego produktu-klej PET + PU, wysoka liczba i ekologiczny materiał.Regularne żywotność wynosi 5-10 lat lub więcej, w zależności od warunków użytkowania.

4: Jak usunąć skórki i przykleić płytki?

Jeśli chcesz usunąć płytki, można użyć suszarki do włosów, aby podgrzać klej i delikatnie pociągnąć, począwszy od narożników.

5: Jak czyścić i konserwować płytki?

Bardzo łatwo wyczyścić cortex i które przykleiły się płytki, po prostu potrzebna jest wilgotna szmatka.

I proszę nie używać żadnych chemikaliów lub materiałów ściernych do czyszczenia

6:czy Mogę zainstalować go na ścianie dusza?

Aby płytki można było używać przez długi czas, niepraktyczne instalować je tam, gdzie będą znajdować się w bezpośrednim kontakcie z wodą.

Jednak, ponieważ produkty te są odporne na wilgoć łazienek, można je ustawić na takiej wysokości, gdzie nie będą znajdować się w bezpośrednim i ciągłym kontakcie z wodą.

7: czy mogę zainstalować go obok kuchennymi płytami?

Tak, nie można go instalować w pobliżu стеклокерамическими płytami do gotowania, ale należy pamiętać, że płytki nie powinna bezpośrednio stykać się z płomieniem.Nie należy ustawiać płytki w odległości 16 cm od górnej części płyty gazowej. 8: mogłem ustawić wewnątrz na świeże ścianę farby?

Nie należy instalować go na świeżą farbę.Daj farbie wyschnąć i stwardnieć co najmniej 4-6 tygodni przed ułożeniem płytek.

Tagi: kij vinyl, samoprzylepne tapety do mebli, bądź naklejki, bluetooth self stick, 3d różowa płytki podłogowe, 3d panel lampy, kwiat dekoracji ściennych, rozbić ściany naklejki, lampa led, ścienna panel do kuchni wodoodporny
szablon Naklejki 3D
Scenariusze ŚCIANA
Temat szablon
Styl Nowoczesny
Rozmiar 254*254mm
Materiał Plastik
Specyfikacja Single-piece Package
Numer Modelu T80511
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Klasyfikacja Naklejki Na Meble
marka Vividtiles

Napisz opinię

Pokrewne produkty