Wyprzedaż

zł579.53

zł643.92

Oryginalny ByJoTeCH Bluetooth contant napięcie wzmacniacz mocy pięć obszarów muzyka w tle kampus system publicznego nadawania 120 1000 W

Dodaj opinię

ByJoTeCH Bluetooth napięcie stałe wzmacniacz mocy pięć dziedzinie muzyka w tle kampus system nagłośnienia 120 W - 1000 W (stałe napięcie zasilania wzmacniacza.)

Odpowiednie produkty:(kliknij Kup)

Szanowny kliencie, ByJoTeCH Trade Inc.ma profesjonalne sklepy internetowe,hurtownie i sprzedaż różnego rodzaju produktów elektronicznych wykonanych w Chinach.Dołożymy wszelkich starań, aby służyć ci.Nasz cel - zrobić wszystko, aby służyć państwu, aby zapewnić wszystkie produkty elektroniczne, które są potrzebne.Obiecujemy zapewnić najwyższy poziom ilości i ceny.Uczciwość i jakość to nasz biznes-zasada.Twoje zadowolenie jest dla nas bardzo ważne, i cenimy twój biznes.

Standardowe usługi-poczta lotnicza poczta wieloryba lub poczta lotnicza poczta Hongkongu.

Przyspieszone obsługa-to Poczta Chin EMS.

Wysyłamy od poniedziałku do soboty, z wyłączeniem dni świąteczne.Proszę wysłać do nas wiadomość e-mail przed dokonaniem płatności, Jeśli chcesz zmienić adres dostawy.

Standardowe usługi trwa około 18-25 dni roboczych.Należy pamiętać, że usługa ta nie jest śledzony.

Przyspieszone obsługa zajmuje około 10-15 dni roboczych.On jest śledzony na stronie internetowej urzędu pocztowego w twoim kraju lub na stronie internetowej China EMS).

Czas dostawy w okresie świątecznym (boże Narodzenie, Chiński Nowy rok, itp.) Może być więcej niż zwykle czasu.Proszę dodać jeszcze 5-10 dni jako opóźnienia.

1. cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.

1. uszkodzone części muszą być przekazane nam w ciągu 7 dni od daty otrzymania.jeśli czas jest dłuższy niż 7 dni,to uważa się za używany, a my nie dostaną zwrot lub wymianę.

2. w przypadku, gdy masz zły towar, towar musi być zwrócony w oryginalnym i niewykorzystanych stanie, a także musi być w oryginalnym pudełku i opakowaniu.

3. po otrzymaniu wraca opakowanie w oryginalnym stanie, a także opakowania ze wszystkimi akcesoriami i dodatkami.Zwrócimy ci zapłacone pieniądze w całości.Po tym, jak i kupujący, i sprzedający unieważnić transakcję w systemie.

1. Wszystkie szczegóły zależą od posiadają gwarancję budowy 24 miesięcy (z wyłączeniem części uszkodzone lub nieprawidłowo wykorzystane po otrzymaniu) akcesoria pochodzą z gwarancją 3 miesiące.

2. Jeśli niektóre części zdarzają się wadą podczas use, proszę powiedz nam konkretny powód i dowód na dowód to część problemu.Następnie wyślemy ci nowy towar i powiemy, jak go naprawić za darmo.Koszt wysyłki ponosi sprzedający, jak i kupujący dwa razy.

Twoje zadowolenie jest dla nas bardzo ważne, i cenimy twój biznes.

Mamy zespół, aby wspierać naszą obsługa klienta i zapewnić państwu podręcznik instalacji, więc proszę, nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania.Nie wahaj się z nami skontaktować w dowolnym czasie przed i po zakupie; dążymy do 100% satysfakcji klienta.Wspieramy nasze zobowiązania także fantastyczną obsługą, w 100% z pełnym zwrotem pieniędzy i gwarancja zadowolenia klienta.

Skontaktuj się z nami: 1\ komunikat kupującego w zamówieniu 2\ e-mail:

Obstawiaj Z Ufnością!

Szanowny panie/ szanowna pani, dziękuję za zamówienie.Robimy wszystko, aby służyć państwu.Gwarantujemy, że produkty zostały przetestowane na długo przed wysyłką.Ale z powodu dalekiej dostawy można było uzyskać uszkodzone produkty.Proszę śledzić proces obsługi klienta( odwrotna strona karty) za pomocą, pomożemy ci rozwiązać ten problem raz.Jeśli zakup jest idealna, proszę, daj nam pozytywną opinię z 5 gwiazdkami w ciągu 7 dni, pokazując kilka zdjęć będzie lepiej.Następnie wyślemy państwu piękne i ciekawe prezenty w podziękowaniu.Proszę zostawić wiadomość, aby powiedzieć, jakiego typu prezent ci się podoba, a my dostarczymy go do ciebie i zauważ numer śledzenia w ciągu 48 godzin.Ponadto,co miesiąc wybieramy 50 szczęśliwych starych klientów z pozytywnymi opiniami, zapraszając za darmo do zapoznania się z nowościami w naszym sklepie.Szczerze

Tagi: wzmacniacz bluetooth, wzmacniacz mocy panelu bluetooth, упуши, goła płytka drukowana, tpa3116 bluetooth cyfrowy, płytka drukowana modułu bluetooth, Wzmacniacz 1u, moc wzmacniacza, tpa 3116 bluetooth wzmacniacz, czysty wzmacniacz dźwięku
marka Autor
Maksymalna Moc Na Kanał Powyżej 200 W

Napisz opinię

Pokrewne produkty