Wyprzedaż

zł254.31

zł317.89

Kia Sportage 2018 Car Automatic Air Bed SUV Trunk Travel Air Bed SUV Air Mattress przenośny odkryty camping materac

Dodaj opinię

Punkty Uchwytu:

1、przenośne przechowywanie: użyj pas do bagażu, po tym jak poduszka usunięto, ilość mały i lekki, łatwy do przenoszenia.

2、automatyczna inflacja: gumtree automatyczna nadmuchiwana poduszka zapewnia dobry sen za każdym razem, gdy jesteś w podróży.

3、wygodny materiał: zastosowanie tkaniny PONGEE, przyjaznego dla środowiska materiału, gładkiej powierzchni nadającej się do noszenia i łatwe w praniu, wodoodporna i oddychająca.

4、składane zastosowanie: wszystkie rozwinięte (dla 2-3 osób) nałożone do połowy (dla jednej osoby) dwie formy, wielokrotnego wyboru.

5、wygodne korzystanie z: rdzeń wykonany z wysokiej jakości elastycznej bawełny, wybrana gąbka o wysokiej gęstości i wygodna obsługa.

Informacje:

Nazwa: samochodowy automatyczny materac

Materiał: materiał PONGEE

Rozmiar: około 175*130*5 cm/68.9*51.18*1.97 w

Zastosowanie modelu: suv

Pakowanie: worek OPP

Cechy:

1. przenośna przechowywanie: użyj pas przechowywania, po tym jak poduszka czy daleko, to mały i jasny, lekki nieść.

2. automatyczna inflacja: gumtree automatyczna nadmuchiwana poduszka zapewnia dobry sen za każdym razem, gdy jesteś w podróży.

3. wygodny materiał: zastosowanie tkaniny PONGEE, przyjaznego dla środowiska materiału, gładkiej powierzchni nadającej się do noszenia i łatwe w praniu, wodoodporna i oddychająca.

4. składane zastosowanie: wszystkie rozwinięte (dla 2-3 osób) nałożone do połowy (dla jednej osoby) dwie formy, wielokrotnego wyboru.

5. wygodne korzyści: rdzeń wykonany jest z wysokiej jakości bawełny rozciągliwość, wybrana gąbka o wysokiej gęstości i wygodna obsługa

Lista:

samochodowa automatyczna nadmuchiwane łóżko*1

Tagi: samochód do bagażnika, bagażnik towarowego wagonu, durniu, air łóżko, samochodowy materac suv, łóżko-wagon, kamera kia sportage, do maszynowego materaca, materac suv, logo kia sportage
Typ 2 odkryty materac
Okręt Desantowy TAK
Rodzaj Materiału Włókno Syntetyczne
typ 1 Przenośny
Wypełnienie Materiał Włókno Syntetyczne
Typ air łóżko

Napisz opinię

Pokrewne produkty