Wyprzedaż

zł21.76

zł31.11

Peruka klej wig klej Klej szybki, bezpieczny sztuczne sztuczne włosy klej MH88

Dodaj opinię

Peruka klej wig klej Klej szybki, bezpieczny sztuczne sztuczne włosy klej MH88 cechy:

1. proste w użyciu i łatwe usuwanie.

2. Bezpieczne formuły, a także nawadniające skórę głowy.

3. Zastosowanie: peruki, peruka, sztuczne, sztuczne grzywki itp.

4. brak drażniących substancji chemicznych, co oznacza, że jest on w 100% bezpieczny dla twojej skóry.

5. sprawia, że jest lekki, aby nosić perukę, i nieszkodliwe, naturalne.

OGŁOSZENIE:

1. rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od zdjęcia z różnych monitorów i efekt świetlny.Proszę, pozwól niewielkie odchylenia ze względu na pomiar ręczny.

2. obiekty mogą mieć logo, jeśli chcesz wiedzieć, proszę, skontaktuj się z nami.W przeciwnym razie, proszę, nie proponuj cenę.

Specyfikacja:

Rodzaj: przezroczysty płynny klej do peruka

Pojemność: 1,3 uncji (38 ml)

Instrukcja stosowania: do klejenia peruki, kawałki włosów i nakrycia głowy

1. Nałożyć cienką warstwę na kok, który chcesz połączyć.

2. Nałóż około 4 warstwy na skórze głowy, w razie potrzeby, a następnie nałożyć warstwę po tym, jak poprzednia warstwa stanie się przezroczysty, każda warstwa jest jak najcieńsza

3. poczekaj około dziesięć minut po przyklej perukę na głowie, naciśnij i przytrzymaj przez 10 sekund.

1 x klej do peruka

Wysyłamy towary na całym świecie (z wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO).Wysyłamy towar tylko dla potwierdzonych adresów zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.Zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.Wyślemy paczkę z Chin pocztą lotniczą.Czas dostawy zależy od przewoźnika dostawy, urzędu celnego i pocztowego wysyłania miejsca docelowego i innych czynników.Większość paczek można było dostać za 20 dni (4 tygodnie).Cm. poniżej informacje na temat czasu dostawy zbierania danych ilościowych:

Przyjmujemy wnioski o zwrot e-mail w ciągu 7 dni roboczych od daty otrzymania zamówienia.Jeśli towar znajduje się w posiadaniu więcej niż 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Jeśli nie jesteś zadowolony, kiedy otrzymasz towar, należy go zwrócić w ciągu 7 dni w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy.Proszę, skontaktuj się z nami, aby uzyskać instrukcje dotyczące zwrotu, zanim go zwrócić.Wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i identyfikator zamówienia.Jeśli towar jest wadliwy w ciągu 3 miesięcy, a my wyślemy ci wymianę bez dodatkowych opłat lub zaproponujemy zwrot po otrzymaniu wadliwego towaru.Jeśli towar jest uszkodzony przez 3 miesiące, możesz wysłać go z powrotem do nas.Wyślemy ci nowy po otrzymaniu wadliwego towaru.Ale trzeba zapłacić dodatkowe koszty wysyłki.Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Agnieszkanazarovfotografia.pl!Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, proszę, daj nam pozytywną opinię o 5-gwiazdkowy przegląd, który jest dla nas bardzo ważne.Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli możesz zostawić tutaj swoje prawdziwe uczucia.Jeśli nie jesteś zadowolony z częściami lub naszych usług, prosimy o kontakt z nami, zanim zostawić jakieś opinie, natychmiast rozwiązać ten problem, dziękuję!Napisz do nas, od 9:00am.to 18:00. (GMT+8) od poniedziałku do soboty .Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas i daj nam szansę pomóc.Na wszystkie wiadomości odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego (za wyjątkiem świąt państwowych w Chinach).Jeśli nie otrzymałeś odpowiedź, proszę jeszcze raz wysłać swoją wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej.Przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi w dni świąteczne (w tym niedziela).

Tagi: włosy peruka ludzki, klej do włosów, włosy mężczyzny w peruce, Ali Grace, peruka, peruka włosy, syntetyczna peruka, klej gorący garnek, klej peruka, utrzymanie kleju do peruka
marka Pani Róża

Napisz opinię

Pokrewne produkty