Wyprzedaż

zł116.33

HP Z3700 optyczna USB mysz bezprzewodowa 2,4 Ghz 1200DPI z 3 przyciskami cicha kolorowe przenośny KOMPUTER biurowy przewodowa mysz

Dodaj opinię

Uwaga: nie w tym baterii, bo samolot zabrania wysyłać akumulator produkt

Uwaga: nie w tym baterii, bo samolot zabrania wysyłać akumulator produkt

Wysyłka I Płatność:

1. Wyślemy paczkę w ciągu 1-3 dni po dokonaniu płatności.

I następujące formy płatności są akceptowane Agnieszkanazarovfotografia.pl: karta kredytowa, TT, Western Union i Qiwi portfel.

2. przesyłka darmowa wysyłka pocztą lotniczą poczta wieloryba, jeśli waga opakowania więcej niż 2 kg, lub wielkość opakowania więcej 90 cm, będziemy korzystać z EMS etc lub wysyłać z dwoma przesyłkami lub więcej paczek lotniczą.

3. Instrukcja:rozmiar i waga, które możemy zauważyć w szczegółach opakowania nie są rzeczywiste wagi i wielkości towaru, jeśli chcesz wiedzieć rzeczywisty ciężar i rozmiar, trzeba tylko skontaktować się z nami.

4. czas dostawy:

1) transport w krajach rozwiniętych wynosi około 7-45 dni.

2) odległych krajów-to około 2-8 tygodni.

5. Jeśli klient chce korzystać z szybszego sposobu wysyłki, takie jak EMS, DHL, itp., prosimy o kontakt z nami w sprawie zwiększenia dostaw.

6. instrukcja:czas dostawy zależy od czasu odprawy celnej kupującego lub siły wyższej.Jeśli kupujący nie odbierze towaru w ciągu dłuższego czasu, mamy nadzieję, że kupujący może skontaktować się ze swoim urzędem celnym lub lokalnym skrzynką oddziałem, aby dostać towar w najbliższym czasie.

O Celnym:

1. aby zapewnić, że otrzymasz swoje zamówienie bez lub bardziej niskie cła, ogłosimy go jako "prezent" w niższej cenie, która nie odzwierciedla ogólną cenę, którą zapłacił, lub wartość rynkową produktu i nie mogą być stosowane do krajów z różnych tabelą przepisami.

2. czy można zostawić wiadomość, aby powiedzieć nam, ile musimy dokonać zgłoszenia celnego.Będziemy szczęśliwi, aby śledzić swoje kroki.

3. wszelkie należności opłaty lub opłaty są na odpowiedzialność kupującego.

4. dostawcy nie ponoszą odpowiedzialności za opóźnienia wynikające z przepisami działu w danym kraju.

5. podczas międzynarodowego handlu mogą wystąpić dodatkowe koszty lub opóźnienia.Mamy szczerą nadzieję, że nie używasz dodatkowe wydatki na import lub opóźnienia odprawy celnej jako powód do żądania zwrotu pieniędzy lub wystawianie negatywnej opinii.

Po sprzedaży usługi:

Sprawdzimy jakość towaru przed wysyłką.Jeśli pojawią się jakieś nieoczekiwane problemy, mamy nadzieję rozwiązać problemy z kupującym przez przyjazne stosunki z następujących sposobów:

1. Jeśli jest problem z jakością, kupujący może przedstawić argument w ciągu 15 dni od otrzymania towaru, kupujący musi dostarczyć zdjęcia lub filmy wideo i inne dowody ze sprzedawcą w celu identyfikacji.

2. sztuczne uszkodzenia, kupujący biorą na siebie pełną odpowiedzialność.

3. program obróbki jakości produktów:

1) kupujący zwraca towar do nas i ponosi odpowiedzialność za zwrot kosztów wysyłki; po tym ,jak otrzymamy towar, wysyłamy nowy produkt do kupującego i za ponowną wysyłkę.

2) Jeśli towar (łączna cena łącznie z wysyłką wynosi mniej niż 10 dolarów USA) ma problemy z jakością, my ponownie wyślemy nowy produkt w następnym zamówieniu kupującego; jeśli kupujący nie planuje złożyć nowe zamówienie w niedalekiej przyszłości, kupujący może zapłacić za koszt ponownej wysyłki i poprosić o ponowne wysłanie nowego produktu.

Opinie:

1. jesteśmy zależni od zadowolenia naszych klientów, aby osiągnąć sukces.Więc twoja opinia jest bardzo ważna dla nas.

2. Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów, proszę zostawić nam pozytywną opinię.Zostawimy ci pozytywny komentarz później.

3. skontaktuj się z nami przed wyjazdem każdy negatywny lub neutralny komentarz.Będziemy mieć do czynienia z wami, aby rozwiązać wszelkie problemy jak najszybciej.

Pracujemy 6 dni w tygodniu od 9:00 do 18:30 od poniedziałku do soboty czas pekin.

Tagi: mini-PC i7, mause sem fio, mysz bezprzewodowa kpop, notebook do gier, moc, mysz dell mouse, лигитех, laptop znak, текладос меканикос, laptop hp
Model HP Z3700
Typ Interfejsu USB
Styl Palec
Pakiet TAK
Tryb Pracy Optyczno-elektroniczny
Typ Zasilania Bateria
Ilość przycisków 3
marka HP
Typ Komunikacja Bezprzewodowa 2,4 Ghz
DPI 1200
SKU AL0092
Numer Modelu Z3700
Orientacja Ręce Obie Ręce
Ilość rolek 1

Napisz opinię

Pokrewne produkty