Wyprzedaż

zł121.49

zł139.65

5R/7R 200w Beam Moving Head Light Sharpy 16CHS Program Main board Display Spare Part Fit R7 230 PCB Beam Mother Display Board

Dodaj opinię

Dla dużej ilości zamówienia, pls kontakt suppier, aby uzyskać najniższe ceny oraz transport na raz.Dziękuję, odwiedź nasz sklep fabryczny!: )

Proszę sprawdzić swoje dane świetlnych kanałów beam 5r 200 7r 230, przed dokonaniem zamówienia.I lepiej będzie, jeśli wyślesz nam swoją starą płytę główną i obraz wyświetlacza, abyśmy sprawdzili i potwierdzili, że nasza nowa płyta główna i część wyświetlacza pasują do żywego światła.Uwaga!!!Poniżej przedstawiono standardowe kanały, które są specyficzne dla płyty głównej: 16 kanałów DMX Mode CH1: X CH2:Y CH3:The X axis fine-tuning CH4:The Y axis fine-tuning CH5: X Y Speed CH6:Frost CH7: Strobe CH8: Light Up CH9:Color CH10: Color wheel fine-tuning CH11: Gobo CH12: Gobo Jitter CH:13: Zoom CH14: Prism CH15:Psirm Auto Rotation CH16: (0-100) Lamp off (100-200) Lamp light up (255) Reset

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO) 2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności. 3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy. 4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych. 5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie. 6. Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta! 7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy. :

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 3 dni.

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem produktów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY TOWARY Z WYGASŁĄ GWARANCJI.

Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Agnieszkanazarovfotografia.pl!

Uwaga (gwarancja lampy i części zamiennych wynosi 120 dni)

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten przedmiot jest w twoim posiadaniu

ponad 7 dni uważa się używać, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretny

powodem powrotu, i na po#.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowania ze wszystkimi

komponenty i akcesoria są wliczone w cenę, po tym, jak kupujący i sprzedający rozwiązywać umowę z Agnieszkanazarovfotografia.pl.Lub, można wybrać

aby mieć zastępstwo.

4. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.

Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

Uwaga: cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru i kosztów wysyłki.Proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie dodatkowe koszty te będą do licytacji/zakupu

Fengtexi Technology Co., Ltd jest przedsiębiorstwem high-tech, zajmująca się badaniami i rozwojem oświetlenia scenicznego, produkcją,dystrybucją i usługami, wyposażenie scenicznych świateł;źródło lamp scenicznych świateł i akcesoria dla części są naszymi głównymi produktami.Mamy bogate doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie.

Osiemdziesiąt procent produktów Fengtexi eksportowane za granicę.Głównym rynkiem zbytu jest Ameryka, Europa, Azja Południowo-Wschodnia i wielu innych krajach Bliskiego Wschodu.Dzięki naszym konkurencyjnych cenach, wysokiej jakości i solidnej obsługi, otrzymaliśmy wiele pochwał od klientów.

Fengtexi trzyma zasada działania: oparty na technologii, aby stworzyć najbardziej wysokiej jakości produkty ochrony i

produkty przyjazne dla środowiska, aby wnieść swój wkład w społeczeństwo.Aby przynieść więcej szczęścia i radości w życie ludzi.

Tagi: przegub dyskoteka, torba turecka, dj, bez lutowania układu, program laser dmx, sterowanie dmx, dj mikser, automatyczna maszyna do dymu, ruch głową, gra poruszająca się ból głowy, korpus
Kanały DMX 16ЧС
Siła 200 W
Typ Towaru Efekt Oświetlenia Sceny
Napięcie 24V
Numer Modelu 5R/7R poruszający się promień światła płyta główna i wyników
Użyj do Napromienianie Poruszająca Się Głowica Sharpy Light Akcesoria
Nazwa produktu 7R 230W 5R 200W Moving Head Beam Light druku płyty głównej i wyświetlacz
Aplikacja Sceniczny Światło, Części Zamienne, Montaż Wymiana Akcesoriów
stan wszystko jest nowe
Przypadek Profesjonalna scena i dj
marka Fengtexi
Bardziej szczegółowe informacje i pytania na życzenie whatsapp+8615913198655
Styl DMX Stage Light

Napisz opinię

Pokrewne produkty