Wyprzedaż

zł135.73

192 kanału DMX512 kontroler konsoli do scenicznego świata dyskoteka

Dodaj opinię

Jeśli potrzebujesz konsoli z wieloma scenariuszami, konsola DMX512 będzie spełniać wymagania ma 192DMX kanałów, system posiada wiele scen, a jeśli masz własne pomysły, można również zaprogramować scenę samodzielnie.Stwórz swoją własną osobistą scenę.Sterowanie sceną może być sterowany ręcznie lub zdalnie w zależności od swoich rzeczywistych potrzeb, co jest bardzo praktyczne i wygodne.

Cechy: 192DMX kanałów.Zarządzanie czasem tłumienia.Wbudowany mikrofon. 4-cyfrowy wyświetlacz led. 8 zanika regulacja poziomu wyjściowego.MIDI-zarządzanie przez interfejs MIDI.Trzecia i czwarta cyfra diody led wskazują banki. 23 banków, z których każdy składa się z 8 programowalnych scen.Kreator zaciemnienia sterowany jest emocją M rocznika lub R. tryb Automatyczny sterowany jest za pomocą TAP SYNC SPEED controlled.Druga,trzecia, czwarta cyfry led pokazują kroki lub 0-255 lub czas.pierwsza cyfra led pokazuje pościgu ,druga cyfra led pokazuje sceny.Programowanie pościgu i bieganie pościgu, sterowanie ręczne i zdalne sterowanie.Specyfikacja: waga: 2,5 kg pobór mocy: DC+9-12V wymiary: 482×132×73 mm wyjście: AC230V~50Hz (AC120V~60Hz)300Ma ,DC9V300Ma

Pakiet zawiera: 1x 192DMX Controlle

Organizujemy swoją przesyłkę, jak tylko płatność zostanie sprawdzony Agnieszkanazarovfotografia.pl w dni powszednie.

Nie przyjmujemy na adres skrzynki pocztowej.

Do wysyłania paczek.Jeśli towar ma zapas na naszej odpowiednim magazynie,wybierzemy lokalny odpowiedni sposób dostawy do przetwarzania pakietu.

Prawie wszystkie towary będą dostarczane bezpośrednio z naszych wielu magazynów do ręki/drzwi, będziemy bardzo wdzięczni, jeśli zostawisz nam poprawny numer kontaktowy.

Wszystkie nasze towary (za wyjątkiem wymienionych) gwarantowane są fabrycznie nowe i są transportowane z gwarancji nie krótszy niż 12 miesięcy.

Dla uszkodzonych kiedy przyjechał,proszę bądź кооперативны brać zdjęcia na uszkodzonych części i wysłać do nas w celu weryfikacji i uzyskania zgody.

Kupujący ponosi koszty wysyłki za zwrot, płacimy ponowne wysłanie.

Nic nie będzie doskonały.Jeśli nie jesteś zadowolony z naszego serwisu lub jeśli towar dotarł uszkodzony.lub część pominięta lub towar nie tak, jak to opisano,poinformuj nas o tym, będziemy dostarczać państwu z satysfakcją decyzję i zostaniemy z tobą, dopóki problem nie zostanie rozwiązany.Ponadto,Proszę, nie zostawiaj niskie oceny opinii na naszym koncie do otrzymania decyzji, ponieważ będzie to bolesny cios dla nas.Wręcz przeciwnie,twój hojny 5-gwiazdkowy miła opinia będzie ogromną motywacją dla nas, aby stać się najlepszym sprzedawcą.Mam nadzieję dostać wyrozumiałość.

Zwrot/zwroty przyjmowane są w ciągu 7 dni, nie zwracamy kosztów wysyłki w przypadku zwrotu, który nie jest wadliwy.Proszę, skontaktuj się z nami w celu uzyskania adresu zwrotnego.Proszę, zrób tak, aby towar pozostaje w oryginalnym opakowaniu, w tym wszystkie akcesoria i dokumenty dostarczane wraz z produktem.Zwroty muszą być zapakowane w odpowiedni sposób, aby uniknąć uszkodzeń podczas transportu.Uszkodzenie produktu(ów) w czasie transportu spowoduje unieważnienie gwarancji.

Tagi: dmx led, kosmetyczka profesjonalna skrzynia próżność, dmx li, 12 dmx dimmer, sterowanie dmx, dysk ssd x-ray dysk ssd, dj mikser, akwarium led, adres taśm led dmx, papier dyskoteka
Siła /
Numer Modelu WT03-0001-EU
marka Yonntech
Styl DMX Stage Light
Typ Towaru Efekt Oświetlenia Sceny
Napięcie /
Przypadek Profesjonalna scena i dj

Napisz opinię

Pokrewne produkty