Wyprzedaż

zł12.88

zł21.45

1szt High-quality Bee Feeder American Nest Gate Feeder English Style Water Feeder Providing Food For Bee Nest Door

Dodaj opinię

1szt High-quality Bee Feeder American Nest Gate Feeder English Style Water Feeder Providing Food For Bee Nest Door

1.praktyczny do stosowania: karmniki dla pszczół mogą szybko i łatwo karmić pszczoły syropem lub wodą, nie otwierając ula i nie niepokojenie pszczół; ważna część пчеловодческих akcesoriów każdego pszczelarza.

2,wydajny w użyciu: w przypadku korzystania przy wejściu do ula lub wewnątrz ula, nasz podajnik może łatwo wejść w podajnik z przodu, aby pić wodę przez korek, bez opadania pszczół, zapewniając tym samym pokarm dla pszczół.

3、wysokiej jakości materiał: Wykonana z wysokiej jakości i wytrzymałego tworzywa sztucznego, trwałe i trwałe, o dużej wytrzymałości, łatwe do czyszczenia i używane.

4.łatwy w użyciu: w przeciwieństwie do innych podajniki, ten zasilacz faktycznie dobrze rozprowadza się pod obudową o strukturze plastra Miodu, aby wytrzymać ciężar Kwarty zbiornika cukrem wody.Z tych nowych koryt to staje się o wiele łatwiejsze i nie wymaga wysiłku.

5、Łatwy w instalacji: zaawansowane podajnik ułatwia przepływ wewnątrz ula, i łatwo go zainstalować na wejściu do ula.

Specyfikacja:

Materiał: aluminiowa pokrywa, tworzywo PP

Rozmiar: około 13.8*7.4*2.8 cm/5.43*2.91*1.1 w

Kolor: biały

Waga około: 95 g

list przewozowy:

1*Podajnik

Tagi: ramki ula, pszczeli pudełko ula, pszczoła, karmnik dla pszczół z tworzywa sztucznego, pszczelarstwo, pokarm dla pszczół, poidło dla pszczół, pszczelarz, beehiv, ula
Numer Modelu karmnik dla pszczół

Napisz opinię

Pokrewne produkty