Wyprzedaż

zł26.07

zł37.24

2 szt./kpl. Pre & Post filtry wymiana dla Dyson V7 V8 bezprzewodowy odkurzacz części zamienne filtr wymiana # DY-96566101, DY-96747801

Dodaj opinię

★Pakiet Zawiera:

1 X filtr wstępny dla Dysona

1 X filtr poczty dla Dysona

★ Idealny dla modelu: do bezprzewodowego стикового odkurzacza dyson v7 i v8. # DY-96566101(filtr wstępny), DY-96747801(постмоторный filtr)

★ Cechy gry:

1.wstępny filtr zmywalny - po prostu wyczyścić ręcznie, вымыв w ciepłej wodzie.W razie potrzeby można użyć łagodnego detergentu.Przed wymianą daj filtra do całkowitego wyschnięcia na powietrzu.

2.te wymienne filtry próżniowe wykonane są z wysokiej jakości materiału i skutecznie działają w swoim odkurzaczu.

3.regularnie wymieniać filtry pre i post, to może zmniejszyć przenikanie kurzu, pyłków i innych alergenów w powietrzu, którym oddychamy, i dać państwu komfortowy dom.

1. zalecamy, aby zapłacić online, jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami. 2. płatność musi być dokonana w ciągu 15 dni od złożenia zamówienia, w przeciwnym razie zamówienie zostanie anulowane przez system.

3. proszę, upewnij się, że wypełniłeś wszystkie szczegółowe informacje, takie jak osoba kontaktowa (imię i nazwisko do języka rosyjskiego), adres i numer telefonu podczas wypełniania informacji o kupującym.

4. proszę podać poprawny adres, wraz z numerem mieszkania, ulicę, miasto, region i kraj.

5. jeśli ПАТМЕНТ nie jest dostępny lub jest nieprawidłowy, twoja rezerwacja zostanie anulowana przez system .

1, możemy dostarczyć towary lotniczą poczta wieloryba rejestrowanej i Chinami plus zwykły mały pakiet.

Czas przyjazdu jest bardzo, bardzo powolne, średni czas przyjazdu wynosi około 20-40 dni, jednak w sezonie trzeba czekać na 40-60 dni.

2, Jeśli chcesz, abyśmy wysłali swoje towary EMS, DHL, UPS, FedEx, proszę, skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się koszt wysyłki.

3, wyślemy większą część towarów w ciągu 3-7 dni roboczych po potwierdzeniu pełnej płatności.

4, kupujący ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek ubezpieczenie, problemy i szkody, które są spowodowane przez usługę dostarczania, takie jak opóźnienia wypadków lub inne pytania.

Ponadto, nabywca ponosi odpowiedzialność za wszelkie podatki i / lub opłaty pobierane przez ich krajami.

Tagi: oryginalny akumulator dyson v8, Dyson v6, filtr Dysona hepa, airwrap, aeg odkurzacz, wymiana filtra dyson dc29, Dyson v8, dc29, kupić części zamienne Dysona, Dyson v11
Numer Modelu Filtry Do Odkurzacza
Model Zastępuje część nr DY-96747801
Typ Części Do Odkurzacza
Typ Próżniowy Szczegóły Filtry
Funkcja Wymienny filtr do podciśnienia Dysona
Przedmiot Akcesoria Do Odkurzacza

Napisz opinię

Pokrewne produkty