Wyprzedaż

zł16.45

zł19.36

Gniazdo ładowania elastyczny kabel do HTC U Play

Dodaj opinię

1. gniazdo ładowania elastyczny kabel do HTC U Play.

2. Wymień uszkodzony lub które nie nadają się do użytku przedmiot nowy.

3. Każdy produkt został przetestowany i jest w dobrym stanie przed wysłaniem.

4. zalecane jest profesjonalny montaż.Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia telefonu/telefonu komórkowego, które można powodować podczas wymiany części zamiennych.

Całkowita zgodność z HTC: U Play

1. China Post Ordinary Small Packet Plus, darmowa wysyłka, może być znaleziona tylko w Chinach, ale nie ma szczegółowych informacji śledzenia w danym kraju. 2. Gdy termin dostawy zakończy się,a ty wciąż nie otrzymasz swoją przesyłkę, skontaktuj się z nami, a my przedłużyć termin dostawy na 10-25 dni.Jeśli nadal nie otrzymasz przesyłkę w ciągu 10 dni zwrócimy ci pieniądze. 3. Jeśli chcesz zarejestrowany sposób wysyłki, Proszę, wybierz Agnieszkanazarovfotografia.pl Standard Shipping lub China Post Air Mail.

1. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane przez służby celne, importowym, podatkami lub innymi cła. 2. proszę podać dowód wideo w ciągu 5 dni od jego otrzymania, jeżeli jest problem z jakością, problemy zostaną rozwiązane ze zwrotem lub wymianą. 3. prosimy o poinformowanie nas w ciągu 2 dni po otrzymaniu nieprawidłowego produktu.Jesteśmy w stanie zaoferować zniżki, wymianę lub zwrot pieniędzy po potwierdzeniu. 4. zapewniamy bezpłatny serwis w ciągu 6 miesięcy. 5. promocyjne produkty oferują tylko wymianę i konserwację; zwrot pieniędzy nie jest akceptowane (za wyjątkiem nieprawidłowych uzyskanych produktów.)

1. Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, twoja pozytywna opinia będzie bardzo wdzięczna. 2. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupu, skontaktuj się z nami, zanim zostawić jakiś negatywny lub neutralny komentarz, my postaramy się zrobić wszystko, aby ci pomóc. 2. będziemy pracować z wami, aż będziesz zadowolony.Wierzymy, że towarzystwa może rozwiązać wszystkie problemy.

1. Większość towarów podlegają uiszczenia należności celnych przywozowych (e.g.in USA) lub inne opłaty, a także inne opłaty, w tym podatek od wartości dodanej (VAT) lub inne podatki.Jeśli mają one zastosowanie, to będą one obowiązywać i być określona podczas przetwarzania przesyłki odpowiednio przez organy celne w danym kraju.Proszę sprawdzić przywóz politykę swojego kraju, aby zrozumieć i zainstalować stosowalność i swoją odpowiedzialność za wszelkie takie opłaty lub podatki dla produktów, które kupujesz. 2. wszystkie obowiązujące cła i podatki, jeśli w ogóle, nie są wliczone w cenę zakupu zamówienia lub umowy.Jeśli są one stosowane i są pobierane, to one są (a nie naszej, producenta lub dostawcy produktów) wyłączną i wyłączną odpowiedzialność i muszą zostać uregulowane bezpośrednio do twojego rządu lub firmy kurierskiej w momencie dostarczenia produktów. 3. płatność powyższych opłat, opłat i podatków nie jest naszym obowiązkiem (a także odpowiedzialnością producenta lub dostawcy produktów). 4. nie będziemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek dostawy lub celną opóźnienie, tak jak to jest poza naszą kontrolą.

Tagi: panel ekranu htc u play, htc u play mikrofon, batteri htc u play, płyta główna htc u 12, htc u play wallet leaf, htc u play torba, bateria htc u play mobile, rodzina obudów htc u play case family, płyta główna htc u utral, pokrowiec na nóżki htc u play case footbool
Numer Modelu HTC U Play
Projekt BAR
Skorzystaj z Elastyczny kabel złącza ładowarki
Kompatybilny Marka HTC

Napisz opinię

Pokrewne produkty