Wyprzedaż

zł178.01

zł349.04

JIMI VG02U OBD Car GPS Tracker 8 zachowanie kierowcy mówiący monitorowanie aktualizacja OB22 GPS Locator Realtime Position Google Map APP

Dodaj opinię

1.Jimi najnowszy ОТСЛЕЖЫВАТЕЛЬ OBD GPS samochodu VG02U z monitorowaniem w czasie rzeczywistym kontroli zachowania kierowcy dla statków

1). Jimi OBD Car GPS tracker łatwo nadaje się do portu OBD-II (plug & play) z doskonałą lokalizacją, śledzenie, raportowanie, protokołowanie i funkcje bezpieczeństwa.

2.Dlaczego wybrałeś Jimi VG02U Mini OBD GPS?

1). 8 rodzajów kontroli zachowania kierowcy

Z pomocą VG02U OBD tracker można dowiedzieć się, jak kierowcy ostro jadą samochodem lub spowalniają szybkość i kierunkowskazy шарта.Po prostu podłącz JM-VG02U do pokładowego diagnostyczny portu, i będziesz mógł dowiedzieć się wszystkiego, co dzieje się za kierownicą.Jest on w stanie uzyskać położenie i orientację pojazdu w martwym punkcie GPS, taki jak tunel lub garaż podziemny.

Najlepszy kostium dla firmy ubezpieczeniowej i operatorów floty do śledzenia danych i monitorowania różnych modeli jazdy.Z 8 rodzajami kontroli zachowania kierowcy. A). sztywne ostrzeżenie przyspieszenia, B).sztywne ostrzeżenie układu hamulcowego, C).dramatyczne ostrzeżenie obrotu, D).sztywne ostrzeżenie zmiany pasa ruchu, E).awaryjne ostrzeżenie, F).Rolling alert, G).Vehicle drift alert, H).Vehicle angle abnomality.

2).podwójne pozycjonowanie GPS+AGPS

4.Dlaczego wybrać Jimi VG02U 1) GPS+INS system śledzenia naszego JM-VG02U może wspierać zarówno GPS, jak i INS pozycjonowanie .Jest on w stanie uzyskać położenie i orientację pojazdu w martwym punkcie GPS, taki jak tunel lub garaż podziemny.

3).podłącz alarm OBD

Nasz JM-VG02U ma standardowy interfejs OBD, jest bardzo prosty w instalacji.Jeśli ktoś podłączył nasz JM-VG02U do standardowego interfejsu OBD, on wyśle komunikat "Uwaga!urządzenie jest usuwane! " na twój telefon lub platformę.

4).Instalacja OBD wolna

OBD-to całkowita samochodu umowa.Interfejs OBD większości samochodów znajduje się pod kierownicą.Ta pozycja jest bardziej przyjazny dla nas podczas instalacji.Instalacja jest bardzo prosta, dokonuje plug and tracker.

5).wolny ładowanie do samochodowego OBD-tracker VG02U

OBD-to całkowita samochodu umowa.Większość samochodów, które zostały wydane po 2004 r., mogą być używane.Nasz JM-VG02U, przyjmując ultra-niski pobór mocy - akumulator zasilania.Zużycie energii akumulatora samochodowego nie uszkodzić akumulatora samochodowego.

6).niski alarm baterii do lokalizatora OBD samochodu VG02U

Gdy zasilanie naszego VG02U będzie wyłączone, on aktywuje alarm plug out.Gdy bateria będzie mniej niż 10%, wyśle SMS:"UWAGA!akumulator jest rozładowany, należy naładować ją na czas! "na numery ALARMOWE.

7).Ukryty Tryb

Wygląd naszego JM-VG02U nie ma GPS-etykiety.Jeśli w samochodzie są jakieś nieprawidłowości, to daje sygnał alarmu i nie będzie wydawać żadnych dźwięków i światła.Niech kradzieży nie ma gdzie uciekać.

8).nad alarmem prędkości OBD

Gdy samochód porusza się z ograniczoną prędkością średnio na ograniczony okres czasu, nasz JM-VG02U odeśle użytkownikowi SMS-alarm o przekroczeniu prędkości.W ten sposób możemy zwrócić uwagę na używanie samochodu i uniknąć nagłej awarii.

9).Mini Rozmiar I Gładki Pojawienie

Nasz JM-VG02U bardzo lekki i mały, możemy trzymać go w jednej ręce.Elegancki i lekki,uproszczenie wnętrze samochodu, niewiele lepiej.Jego bardzo łatwo ukryć w dowolnym miejscu.Łapać złodzieja z dala od swojej pięknej maszyny.

3. szczegóły produktu Concox JM-VG02U

4. Kompatybilny Z Większością Pojazdów

Dzięki wbudowanemu impulsowego źródła zasilania nasz GPS-tracker JM-VG02U Plug & Play OBD obsługuje szeroki zakres napięcia wejściowego: 9-36 vdc.Te auta, które zostały wydane po 2004 roku, można używać normalnie.

5. Mądra I Profesjonalna Platforma Śledzenia Tracksolid

Po ponad dziesięciu latach rozwoju i ekspansji naszej profesjonalnej platformy Tracksolid korzystają prawie pięć milionów użytkowników.Jest nam bardzo miło poinformować, że teraz obsługuje język 22 krajów i może dodać jeszcze więcej, jeśli trzeba.Możemy dostosować logo / nazwa imię i nazwisko / aplikacja z pewną opłatą.Możemy również zaoferować otwarty interfejs API do łączenia się z serwerem.

6. Co Może Zrobić Dla Ciebie Tracksolid?

1) śledzenie w czasie rzeczywistym

Na monitorze możemy zrozumieć aktualną sytuację urządzenia w czasie rzeczywistym.Możemy również zobaczyć nazwę urządzenia, numer telefonu, numer IMEI, czas przebywania.Pokaż mapę ulic, zdjęcia satelitarne, zdjęcia, ranking, regionalną routing pojazdów.

2) odtwarzanie trasy historii 6 miesięcy

Możemy przeglądać Trasę historii naszego urządzenia do 6 miesięcy podczas odtwarzania.Pomóż nam zmienić nasz styl życia w stosunku do nawyków z jazdy, zużycia paliwa, ekologia.Łatwo zrozumieć, gdzie samochód był tam.

3) Geo-fence granic bezpieczeństwa

Możemy ustawić геозону dla urządzenia do śledzenia, aby ograniczyć jego poruszanie się w obrębie dzielnicy.Urządzenie wyśle SMS na autoryzowani pokoju, kiedy ona wyjdzie z tego obszaru.

Tagi: 4g tracker, gp tracker, Skaner OBD2, ciągnik, mini lokalizator gps mini, jednoosiowa słoneczny tracker, tracker vehicl, śledzenie gps statku, denim szeroki, gps tracker obd
Waga urządzenia 37g
Nazwa Modelu VG02U samochodowy OBD tracker
Standardowa częstotliwość GSM GSM 800/1900 Mhz
specjalna funkcja zdalne sterowanie
Rozmiar Elementu 46*21*47 mm
marka WeTrack
Czułość odbioru - 148dBm
Ostrzeżenie o niskim poziomie naładowania baterii TAK
Moduł Gps TAK
Typ karty Sim nano
Dokładność Lokalizacji 10 metrów
Bateria Litowo-polimerowy akumulator o pojemności 50 mah/3,7 v
Antena GSM/GPS Wbudowana четырехдиапазонная antena GSM/18,0 x 18,0 x 2,0 mm GPS ceramiczna antena
Napięcie 36V
Aplikacja do śledzenia w czasie rzeczywistym Tak słowo kluczowe Tracksolid
Częstotliwość GSM Ameryki 850/1900 Mhz
Dowód CE, FCC, E-mark
Zachowanie kierowcy jak ostry przerwa TAK
Żywotność Baterii 30 Godzin I Wyżej
Zakres głosowego monitora ≤ 5 m
Concox oryginał TAK
Geo-ogrodzenie alert zaznacz 20 Geo-ogrodzenia lub ogrodzenia sygnalizacji
Czułość śledzenia - 165дбм
Obsługa kart SIM Karta SIM GSM 2G
Funkcja kontroli kierowcy wsparcia Tak surowe przyspieszenie obrotu wyśle alarm do aplikacji SMS PC
OTA oprogramowanie TAK
Napięcie Robocze/Prąd 9-36VDC/32mA (12VDC)
Pamięć 64 Mb
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Temperatura Pracy -20℃ ~+70 ℃
GSM GPS tracker z UBI TAK
Łącznik Standardowy port OBD
Typ GPS GPS tracker
Platforma śledzenia stron internetowych PC www.tracksolid.com

Napisz opinię

Pokrewne produkty