Wyprzedaż

zł50.04

zł62.57

Wondfo 20szt owulacja+5szt ciąża test-pasek moczu+ 2szt ciąży badanie moczu Midstream testy zestawy z filiżankami moczu

Dodaj opinię

Opis produktu

Test ciążowy Wondfo to szybka ciąża, którą można łatwo przeprowadzić samodzielnie.Wykrywa obecność człowieka przewlekłego kosmówkowej (HCG), który pojawia się w moczu bardzo wcześnie w ciąży.

Test na owulację Wondfo-to test jakościowy, który jest używany do prognozowania wybuchu hormonu lutenizującego (LH), a to z kolei, gdy prawdopodobnie овулируете.

ZASTOSOWANIE:

Zanurzyć pasek w moczu ze strzałką wskazującą na mocz.Po 3 sekundach wyjąć pasek z wody i położyć go płasko na czystą, suchą, непоглощающую powierzchni (np. na wlewowy zbiornika na mocz).

Ważne: nie wolno dopuścić, aby poziom moczu przekracza maksymalny(marker linia), w przeciwnym razie test może być wykonany prawidłowo.

Całkowity czas reakcji wynosi 3 minuty, a wynik powinien pojawić się w ciągu 3 minut.Nie digitalizuj wyniki przez 5 minut.Szybkie i proste sterowanie i dokładność 99%.Najwcześniejsze wykrywanie, największy poziom czułości 25 miu/ml.Wondfo ma 25-letnią historię, znaną i jawna przedsiębiorstwo i zyskał dobrą reputację na całym świecie za wysoką jakość produktów i profesjonalne usługi.Wondfo otrzymali certyfikaty CE, certyfikaty FDA, certyfikaty FSC, certyfikat systemu jakości ISO 9001:2008 i ISO 13485:2012.Tylko do diagnostyki in vitro.Tylko dla testu.

Tagi: test na HIV, test овул, test sieci lokalnej, zestaw diy kit set, testy ciążowe pregnancytest, probówka antyczne, test lh, test na HCG, żel do higieny, głośnik bluetooth a10
Cecha 5 Tylko do diagnostyki in vitro. Tylko dla testu
marka Киборис
Cecha 1 Szybka i łatwa obsługa i dokładność 99%
Funkcja Грязеустойчивость
Cecha 3 Wondfo ma 25-letnią historię, znane i publiczne przedsiębiorstwo
Typ Etui Dla Portfela
Opakowania Detaliczne TAK
Cecha 4 Wondfo otrzymali certyfikaty CE, certyfikaty FDA, certyfikaty FSC I
Projekt Monochromatyczne
Kompatybilny Marka Samsung
Cecha 2 Wczesne wykrycie, największy poziom czułości 25 miu/ml

Napisz opinię

Pokrewne produkty