Wyprzedaż

zł39.02

zł41.08

K289 Profesjonalne Pędzle Do Makijażu Pracy Ręcznej Niebieski Беличий Koza Włosów Mały Uchwyt Szczotki Białe Pióra Kosmetyczne Makijaż Szczotki

Dodaj opinię

Wysokiej jakości kozia wełna сайкохо plus niebieska wiewiórcza sierść, jest bardzo miękka w skórze.Mała szczotka z stożkowymi włosów, zapewnia dobrą kontrolę do pasemek.Weź trochę мелирующей pudru z końcówek włosów, delikatnie nałóż ją na strefie T, policzki, podbródek lub łuk Kupidyna.Może on być również stosowany do mieszania cieni do powiek.rozmiar: cała długość 162 mm; długość włosów 24 mm; szerokość włosów 13 mm. Proszę, pozwól około 1 mm błąd ze względu na pomiar ręczny.

Metoda 1: spalcie go, jeśli pachnie tak, jak my palimy ludzkie włosy, to włosy naturalne; jeśli pachnie tak, jak my palimy plastik, to włosy syntetyczne.Metoda 2: umyj go, po wyschnięciu włosy syntetyczne będą niemal takie same jak wcześniej, ale naturalne włosy staną się puszyste, jeśli nie придадите im kształt.wskazówki: jeśli nie chcesz, aby naturalne włosy były zbyt miękkie, należy owinąć je stroną zadrukowaną szmatką po myciu, a także dla dużej szczotki, można użyć ochronną siatkę szczotki, które wysyłamy, aby nadać im kształt.

Co do naszych naturalnych szczotek do włosów, to, mimo, że próbowali sobie z nimi poradzić, ale wciąż mają trochę naturalnego zapachu sierści zwierząt i zniknie w odpowiednim czasie, należy rozważyć, czy można go przyjąć lub nie, a także można użyć trochę komfortu, aby umyć go i ukryć zapach.

Wyczyścić pędzel przed pierwszym użyciem.Do sprzątania pomyśl o użyciu delikatnego środka czyszczącego do szczotek.Użyj następującej metody, aby utrzymać pędzel w czystości.Zaleca się cotygodniowe sprzątanie. 1. używaj ciepłej bieżącej wody (starając się nie w pełni zanurzać podstawy włosia), aby pozbyć się jak największej ilości produktu.Spróbuj palcami, aby pozbyć się kawałków utknęły u podstawy głowicy szczotki. 2. umieść kroplę środka czyszczącego wielkości grochu(lub innego łagodnego środka czyszczącego, np. dziecięcego szamponu na dłoń. 3. obrócić zarost w моющем narzędzia okrężnymi ruchami, aż pióro w pełni nie намылится. 4. umyć zarost, odciskanie od nasady aż po końce, aby usunąć nadmiar wody. 5. powtarzaj procedurę do momentu, aż woda będzie całkowicie czysta i cały makijaż nie będzie usunięte z pędzla. 6. nadaj щетинкам ich pierwotny kształt, a następnie użyj niestrzępiącej się szmatki, aby wysuszyć każdą z piór, lub możesz dać im wyschnąć na powietrzu i umieścić je na tkaninę.Można również delikatnie wyczyścić zarost na papierowym ręczniku, aby usunąć wyrostek.Lub można użyć ochronną siatkę szczotki, aby zachować kształt szczotki, gdy jest prawie suche.Rada: myj pędzle na noc, aby były one suche i gotowe do użycia rano.

Tagi: el brushes, kozia wełna pędzle do makijażu drzewo, białe pędzle do makijażu, kosmetyczka, narzędzia do mieszania atramentu mieszane, koreański makijaż, szminka wielokolorowy, pędzel do makijażu, seryjne profesjonalne pędzle do makijażu, zawieszenie białka
Materiał Szczotki Kozia Wełna
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Używany Z Pędzel Do Хайлайтера
Materiał Uchwytu Drzewo
Numer Modelu H001975289
Typ Towaru Pędzel Do Makijażu
Ilość sztuk Jeden Blok

Napisz opinię

Pokrewne produkty