Wyprzedaż

zł45.35

zł75.56

Anty-UV trójkąt winno-czerwony odcień Żagiel wodoodporny namiot odkryty wiata patio beach camping 98% UV blok baldachim Słońce, namiot

Dodaj opinię

Specyfikacja: materiał: tkanina poliestrowa opis: cieniowanie, anty-UV, wodoodporny, anty-UV szybkość: 98% kształt: prostokąt, trójkąt kolor : szary / beżowy / zielony waga: około 0.7-1.6 kg do prostokątnego cieni żagle: 3x2M, 3x4M dla trójkątnym cieni żagle:2x2x2M 3x3x3M, 3.6x3.6x3.6M,5x5x5M do kwadratowego cieni żagle: 3.6x3.6M,3x3M,2x2M

Cechy: 100% nowy: niewykorzystany, dobrze zapakowany.Szeroki zakres zastosowania: jak zimna formularz używany w ogrodach, na podwórkach, balkonach, parkingi, plaże, pikniki itp. Wodoodporny: wodoodporny PU poliestrowa tkanina 98% anty-UV: przyniesie ci chłodny cień w upalne lato.Zakrzywiona konstrukcja: projekt artystyczny zakrzywionego design sprawia, że produkt bardziej płaskim podczas instalacji, bardziej napięta i piękne.Łatwe do czyszczenia i obsługiwany przez: zmywalne, trwałe i przyjazne dla środowiska materiału.Trwałe: wysokiej jakości materiał,świetna jakość wykonania.Wszystko dobrze zapakowane: zapakowane w wygodne opakowanie i łatwy do przechowywania, gdy nie jest używany.

1.

WYSOKIEJ JAKOŚCI

Wykonana z 100% nowego materiału HDPE 280 GSM (polietylen o wysokiej gęstości) i odrzuca z materiałów pochodzących z recyklingu, zdrowe i bezpieczne.

2.

Wodoodporny

Wykonana jest z wysokiej jakości materiału poliestrowego, zdrowego i bezpiecznego.Jest odporny na blaknięcie, wodoodporny i nie zawiera pleśni, pleśni i plam, w tym trzy napowietrznych oczy.

3.

D-ring

D-ring ze stali nierdzewnej, istotne części w cieniu żagla, trwałe i mogą służyć twojemu теневому парусу przez długi okres eksploatacji.

Wolny przepływ turbin lin 4*1800D (200 cm dla każdego), solidna maszyna do szycia obróbka z każdej strony, D-ring ze stali nierdzewnej na każdej krawędzi, wysoka trwałość instalacji.

Proszę zmierzyć przestrzeń przed zakupem i wybrać odpowiedni rozmiar

Jak ustawić cień Żagiel

---Szarej Żagiel przyszedł z pierścieniem D i szyby przednie linami, aby można dość łatwo połączyć z domem/drzew/inną strukturą.

---Jeśli chcesz wzmocnić blokadę, możesz kupić zestaw okuć w naszym sklepie.

---Jak dokręcić liny po instalacji/wymiany doświadczeń kupującego

---Z przeciwległych kątów zebrałem odpowiednią długość drutu linki z gilzy i klipsem do końca, a także dołączał do ucha śruby w drzewach za pomocą ściągacza, aby dokręcić przelot.Jak tylko zainstalowałem i zainstalowałem te cztery kotwicy punktu, szarej żagiel był w dobrej pozycji i nie mogłem dokręcić wszystkie cztery kotwicy punkty, aby uzyskać żądane napięcie.

Pakiet Zawiera:

Cień Żagiel + wiatrowe liny

Ten produkt jest tylko środkiem hydrofobowym, a nie jest w pełni wodoodporny, proszę zwrócić uwagę, dziękuję.

Tagi: osłona przeciwsłoneczna do plaży namioty, ogromny chowany markizy, szeroki basen zadaszenie, altana namiot, PVC tarpaulin, wiaty ukrycia elantra, plandeki, namiot huśtawki, smocze drzewo, patio meble
Typ Wiaty
Sposób Obsługi instrukcja
Kolor Wino Czerwone
Rozmiar M 3.6mX3.6mX3.6m
zapewnić Зонненсегель + 2M nylonowa lina
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Materiał Ramy Konstrukcja powstała na potrzeby
Numer Modelu JD020GES
Materiał Żagle Polyester
Czysta forma Trójkąt
Rozmiar S 3мх3мх3м
Wykończenie Żagle Pokryty PU

Napisz opinię

Pokrewne produkty