Wyprzedaż

zł334.96

zł398.77

Trimble / TDS Recon 200/400 Spare / Replacement Battery Power Boot Spectra Recon

Dodaj opinię

Opis

Cechy: 100% nowy i wysokiej jakości Akumulator moduł Powerboot dla Trimble / TDS Recon 200, 200X, 400X 400 i Do 15 godzin pracy na baterii!Stan: nowy, prosto od Trimble Ocena: 2.4 V 3800mAh (należy pamiętać, że Trimble teraz dostarcza akumulator o pojemności 3800mAh i więcej nie dostarcza akumulator o pojemności 4000 mah) Typ: akumulator Gwarancja:1 rok Ważne Uwagi: Użyj odpowiedniej ładowarki tylko dla tego produktu.Bateria ta wymaga użycia międzynarodowego ładowarkę do ładowania (Trimble radzi, że jest to nowy standard do ładowania akumulatorów Recon, będą działać tylko ładowarki CINCON i PHIHONG z oznaczeniem cui - nie używaj oryginalna ładowarka CUI pakiet zawiera: 1 x NewTrimble RECON Battery

Płatność

Akceptujemy tylko PayPal.Proszę, zapłać jak najszybciej po zakupie (nie później niż 7 dni po zakończeniu aukcji).Do zakupu kilku towarów proszę, dokończ składanie zamówienia dopiero po tym, jak wygrał wszystkie swoje produkty.Dla twojej wygody oferty na dostawę będą pobierane automatycznie przy składaniu zamówienia.

Polityka Dostawy

1.Wyślemy towar na adres EBAY w ciągu 48 godzin po otrzymaniu oczyszczonego płatności.Nie wysyłamy towar w weekend lub święta. 2.Towar(y) zostanie wysłany do potwierdzony Ebay adres kupującego.Zanim zapłacisz, proszę, upewnij się, że twój adres w serwisie ebay pokrywa się z adresem, na który chcesz do nas wysłać. 3.Dostawa wymaga w przybliżeniu od 8 do 18 dni roboczych,ale czasami idzie do 25-30 dni do odległej dziedzinie.Czyli zależy od frachtu w różnych krajach. 4.Koszt wysyłki i obsługi zawiera skrzynki, opakowania, magazynowe i dystrybucyjne koszty. 5.As kupujący, to jest twój obowiązek zapłaty podatku, gdy robisz zamówienie z zagranicy.Nasza cena nie zawiera podatku VAT lub inne ukryte opłaty 6.Uwaga: nie wysyłamy towar w lokalnych , Nigerii, Włoch, Afryki i niektórych odległych wyspa kraju.

Zasady zwrotu

1.każdy problem z деталем, lub nie jest zadowolony z tej деталем, proszę skontaktuje się możemy w ciągu 3 dni po otrzymaniu przedmiotu.Zwrot możliwy jest tylko w ciągu 14 dni, po 14 dniach możliwa jest tylko naprawa. 2.Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obrażenia lub szkody, który jest / jest wynikiem niewłaściwego użytkowania przez kupującego.Kupujący ponosi odpowiedzialność za dokonanie zwrotu opłaty wysyłki.Jeśli towar jest uszkodzony, można go wymienić, po prostu zwrócić go w ciągu 2 tygodni po przybyciu do pełnego zwrotu pieniędzy, po odliczeniu wszystkich opłat za wysyłkę i obsługę.Towary muszą być zwrócone ze wszystkimi akcesoriami i oryginalnym opakowaniem.W przeciwnym razie wymiana nie zostanie dokonana.Dla wszystkich zwracanych produktów klienci powinni skontaktować się z nami w celu uzyskania adresu zwrotnego. 3.zwrócony opłaty wysyłki na odpowiedzialność kupującego, jeśli zwrot nie będzie wynikiem naszego błędu.I wszystkie zwroty błędów, nie związane ze sprzedającym, aby powrócić podlegają 20%-noe komisji o ponowne przechowywanie.Klienci płacą koszt dostawy na własny koszt, aby zwrócić towar do wymiany lub zwrotu.Będziemy ponosić odpowiedzialności za koszty wysyłki w przypadku wymiany towaru.Zwrot pieniędzy nastąpi po otrzymaniu zwróconego towaru.

Opinie

1.Jeśli nie jesteś zadowolony z jakiegokolwiek powodu, proszę, nie spiesz się, aby zostawić negatywny/neutralny komentarz.Ciężko pracujemy, aby upewnić się, że każdy klient w 100% zadowolony i rozwiązać każdy problem jest dla ciebie. 2.Jeśli jesteś zadowolony z produktu,który otrzymałeś, prosimy zostawić nam pozytywną opinię. 3.Naszym pierwszym zadaniem jest, aby upewnić się, że jesteś zadowolony z każdej transakcji.Proszę, skontaktuj się z nami, zanim zostawić jakieś 1 lub 2 oceny, negatywną opinię lub otworzyć dowolny spór.Gdy napotkasz jakiś problem w transakcji, proszę skontaktuj się z nami za pośrednictwem centrum wiadomości Ebay, my odpowiemy w ciągu 24 godzin w ciągu dni roboczych.

Czas Pracy

1. czas pracy: od poniedziałku do soboty, nie wliczając w to niedziele i święta. 2.Jeśli masz jakieś problemy, jesteśmy gotowi ci pomóc.Proszę, skontaktuj się z nami poprzez e-mail, zanim zostawić jakiś komentarz.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby odpowiedzieć na twoje e-maile w ciągu 24 godzin w ciągu dnia roboczego.

Tagi: Scott naklejki, bateria trimbl, lm215wf9, bateria rtk, tachimetr profesjonalny, tsc2, tsc3, leica gps gnss, platforma Zimowa, bezpłatny miernik tds
DIY dostawy Obróbka metali

Napisz opinię

Pokrewne produkty