Wyprzedaż

zł86.74

zł94.26

10 szt./lot, nowy ASUS Zenfone 4 ZE554KL brzęczyk telefon głośnik głośnik elastyczny kabel Taśma

Dodaj opinię

10 szt./lot, nowy ASUS Zenfone 4 ZE554KL brzęczyk telefon głośnik głośnik elastyczny kabel Taśma

1).Kontrola jakości: wszystkie części sprawdzone ze specjalnymi instrumentami lub głównymi deskami przed statkiem.

2).pakować: wszystkie części telefonu komórkowego części pakowane w противостатических workach z skrzynią pianki, aby zapewnić bezpieczeństwo.

3).rodzaj produktu: szeroki zakres części zamiennych do telefonu komórkowego dostępnego, najlepszej jakości i najlepszej ceny.

4).stan produktu : w magazynie w celu zapewnienia natychmiastowej dostawy.

5).nie zgadzaj się na to, aby : dzielimy się i zaktualizujemy z wami najnowsze informacje do części zamiennych telefonu komórkowego

6).Pciture Show : zrób zdjęcie telefon Moblie , pokaż autentyczność produktu

Szczegółowy Obraz :

Szanowni państwo , proszę zwrócić na to uwagę, zanim złożysz zamówienie :

Proszę dokładnie potwierdzić swoje imię i nazwisko osoby kontaktowej , adres , kod pocztowy i numer telefonu , jak tylko złożysz zamówienie, w przeciwnym razie, być może, nie będzie w stanie otrzymać towar .

Darmowa wysyłka pocztą Chin zwykły mały pakiet plus , że nie może być tropi po tym, jak towary opuściły Chiny.Jeśli nie możesz wziąć go , Proszę, wybierz Agnieszkanazarovfotografia.pl Standard shipping lub Epacket , inna metoda , ale trzeba zapłacić za koszt wysyłki

After-Serivice

1. Jeśli są jakieś problemy , kiedy otrzymasz towar , proszę nie otwierać spór, skontaktuj się z nami natychmiast.Pomożemy ci rozwiązać ten problem .

2. Jak uausl , ( China Post Ordinary Small Packet Plus , China Post Registered Air Mail i Agnieszkanazarovfotografia.pl Standard Shipping ) termin dostawy wynosi 16-35 dni roboczych .Jeśli pochodzi z szczególnymi okolicznościami ( święta , dostosowanie zasad , urząd celny , odległy rejon i tak dalej ), to zostanie on zatrzymany .

3. czas ochrony wynosi 60 dni ( kilka krajów-90 dni ) w Agnieszkanazarovfotografia.pl .Jeśli czas ochrony zbliża się do końca i nie dostajesz towaru , skontaktuj się ze mną, istnieją trzy sposoby, z których mogę pomóc : a.przedłużenie czasu ochrony .b.ponownie wysłać towar .w.oddajcie pieniądze .

Tagi: bluetooth partyjny głośnik, wstęgowy głośnik wysokotonowy, t500, Boombox mp3, pokrywa ze554kl, asus ear speaker, asus zenfon 4 ze554kl, ze553kl, zenphone 4, marszałek Джамо
Numer Modelu ASUS Zenfone 4 ZE554KL
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Skorzystaj z rzecznik
marka JIARUILA
Dowód CE
Projekt BAR

Napisz opinię

Pokrewne produkty