Wyprzedaż

zł22.03

zł41.54

Pełna kwadratowy/okrągły wiertarka 5D DIY Diament malarstwo haftu "kapelusz kot" haft 3D mozaika Home Decor prezenty HCR

Dodaj opinię

Moja droga, przeczytaj ofertę na żółtym tle i czerwoną czcionką.To jest bardzo ważne!

Marka:YI BRIGHT(Kliknij tutaj, aby odwiedzić sklep fabryczny YI BRIGHT)

Zastosowanie: Dekoracja Domu/Hotelu/Biura I Prezent . (Można zrobić dowolne zdjęcie,dowolny obraz.Proszę,skontaktuj się z nami, możemy polecić odpowiedni rozmiar.)

Typ Diamentu: 100% Okrągły I Kwadratowy Diament. ( Jeśli potrzebujesz kwadratowy Diament, proszę zostawić wiadomość "kwadratowy wiertło" od razu po złożeniu zamówienia, w przeciwnym wypadku domyślnie wysyłane są okrągłe diamentowe produktu )

Rozmiar diament malarstwa: wszystkie wymiary w naszym sklepie zazwyczaj oznaczają rozmiar obrazu.

Szczegóły Obejmują (Pakiet) : Wiertło Pełne,Płótno,Taca,Punktowe Wiertło Diamentowe Pióro,Klej,Papier Formatu A4,Karton/Worek Papierowy . (gdy rozmiar diament obrazy mniej niż 40*30 cm pakowany w worki)

Ciepłe wskazówki: transportuj uszkodzone i brakujące produkty, możemy je переиздадим.

1:z-za granicy pomiaru rzeczywisty rozmiar na pewno będzie mieć jakieś małe błędy (mniej niż 2 cm). 2:pełna rozmiar w naszym sklepie zazwyczaj oznacza, rozmiar obrazu.

Baza na płótnie HD

Przedmioty to: wiertarka,płótno,taca,punktowe wiertło diamentowe,klej,papier formatu A4,karton/worek papierowy.Wskazówki : prosimy uważnie sprawdzić po otrzymaniu towaru,jeśli masz problemy, skontaktuj się z nami.

1:Otwórz przesyłkę,sprawdź zestawy, czy wszystkie części są skończone, czy nie. 2:sprawdź kolor diamentów żywicy i odpowiedni kod koloru. 3:Wybierz symbol (symbol),znajdź odpowiednie diamenty. 4:użyj pokrętła,aby podnieść Diament, umieścić go w odpowiedniej pozycji. 5:po zakończeniu naciśnij lekko na diamenty ręką, aby były mocno przytwierdzone.

1.proszę wpisz swoje imię i nazwisko, w tym nazwisko, imię i nazwisko w przypadku płatności. 2.proszę,wpisz swój poprawny adres,wraz z numerem mieszkania, ulicę,miasto, region i kraj, w przeciwnym razie twoja przesyłka będzie prawdopodobnie zwrócona! 3.wyciąć,zrobić,pomiar może powodować odchylenie wielkości (plus i minus 1-2 cm wahania),gama chromatyczna występuje z powodu monitorów,pogody,oświetlenia i innych czynników,zdjęcia będą mieć inny kolor w różnych monitorach, ale nie ma to wpływu na wygląd zdjęcia,Proszę zrozumieć. 4.Szanowny kliencie, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, prosimy o kontakt z nami, przed opuszczeniem negatywną opinię, to postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać problemy i sprawi, że usatysfakcjonowani.To dla nas bardzo ważne i dziękuję za wyrozumiałość. 5.[Porady]:żywica diamentu несъедобна, nie pozwól dzieciom bawić się, aby uniknąć wypadków, takich jak połykania. 6.Dziękuję za przybycie i życzę miłego dnia.

Tagi: pedał jeep yj, zakupu mangi, męski zestaw koszul, zestaw kolor nude, magnesy bolący guz, pokrowce kitty xs cases, latarka w dupę, oj gitara basowa, mata navi 24x20
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Rodzaj Wzoru Zwierzę
Ilość kolorów 30-45
Kształt Rombu Przez CAŁY
Skorzystaj z Obrazy
Sposób Pakowania Płótna Zwinięty W Rurkę
Obszar Wklejania Pełna
Materiał Żywica
marka YI BRIGHT
Opakowanie Zewnętrzne Kolorowe Pudełko
Forma Pojedynczy
Ramka No
Styl Europa

Napisz opinię

Pokrewne produkty