Wyprzedaż

zł105.63

zł179.02

Szerokokątny droga dojazdowa bezpieczeństwo w ruchu drogowym wypukłe lustro drogowe z płytek sprzęt akcesoria 45cm

Dodaj opinię

Opis:

To okrągłe, szerokokątne wypukłe drogowy lustro może zapewnić doskonałą widoczność dla dróg dojazdowych, parkingów, uliczek, magazynów, fabryk, szpitali i tak dalej.To pomoże poszerzyć swoje horyzonty i wyeliminować niektóre martwe pola.Znacznie zmniejszyć ludzkie zranienia, uszkodzenia towarów lub inne wypadki.

Cechy: 100% nowy i wysokiej jakości szeroki kąt drogowy lustro zapewnia maksymalne bezpieczeństwo lub drogi dojazdowej utworu.Wypukłe lustro służy do rozszerzenia twojego horyzontu i rozwiązywania niektórych niewidomych wejść.Znacznie zmniejszyć ludzkie zranienia, uszkodzenia towarów lub inne wypadki.

Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i subtelnego procesu, jest wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne przez długi okres eksploatacji.Jest prosty w instalacji i obsłudze, pochodzi z wspornikami mocującymi i śrubami. 130-stopniowe, szerokokątne lusterko bezpieczeństwa ruchu drogowego działa dobrze w społecznościach, magazynach, szpitalach, fabrykach, parkingach i sytuacjach z wysokim ryzykiem kolizji.

Dane techniczne:

Stan: 100% Nowy

Materiał: PC, PE

Kolor: Pomarańczowy

Kąt Widzenia: 130 °

Średnica: 30 cm/11,81 cala, 45 cm/17,72 cala (opcjonalnie)

Waga: około 824~1137 g

Pakiet Zawiera:

1 * szeroki kąt wypukłe lustro drogowe z akcesoriami

Uwaga:

1.Proszę, pozwól 0~1 cal błędy ze względu na pomiar ręczny.Dziękuję za zrozumienie.

2.monitory nie są kalibrowane tak samo, kolor elementu widocznego na zdjęciach może się nieznacznie różnić od rzeczywistego obiektu.Proszę, weź prawdziwy w standardzie.

List przewozowy

Pakiet Zawiera:

1 * szeroki kąt wypukłe lustro drogowe z akcesoriami

Tagi: Boże narodzenie krzyż, lustro okrągłe, ДАРХО, ruch na выпуклому lustra, lustro ruch, bezpieczeństwo wypukłe lusterko, dekoracyjne lustro, pamiątka turysta, duże lustro do golenia, golenie lustro osób
Rozmiar Other
światło Nie Jest Wyposażone W
Materiał Ramy Inne
Numer Modelu 1295213
Kształt Lustra Przez CAŁY
Cechą Zwiększa
Materiał Inne
Styl Nowoczesny
Materiał Soczewek Inne
Typ Lustra W Ramach

Napisz opinię

Pokrewne produkty