Wyprzedaż

zł90.92

zł128.05

Stop Aluminium Przełącznik Wieszak Wyrównanie Czujnik Rdzy Obrót Rower Wyrównanie Zakres Narzędzie Naprawy Roweru Narzędzie

Dodaj opinię

Opis:

To niezastąpiony rowerowa narzędzie, które może być wykorzystane do pomiaru i prostowania wieszaki, rozwiązując większość problemów zmiany.

Głównym korpusem narzędzia do naprawy rowerów jest ze stopu aluminium, który łatwo rdzewieje i zdeformowane, a także posiada wysoką odporność na ścieranie i nie zrzuca.

Wymienna końcówka gwintowana koła może zwiększyć tolerancję na wytrzymałość, poprawić dokładność lepszą i rozszerzania zakresu wykorzystania większej ilości kombinacji ramy i zawieszenia.

Narzędzie wyrównywania wieszaki derailleur roweru można używać do wielu zmian prędkości, specjalnie dla słupa posiadając system zmiennej prędkości.

Zestaw naprawczy narzędzie może się obracać o 360 stopni, a гуманизированная konstrukcja jest wygodne dla różnych modeli, to niezbędne narzędzie dla ciebie.

Specyfikacja:

Materiał: stop aluminium + stal nierdzewna.

Kolor: Czerwony.

Rozmiar: show jak obraz.

Obszar zastosowania: 26/27.5/29/700C

Wysokość przechowywania: 235 mm.

Górna wysokość: 388 mm.

Pakiet zawiera:

1* rower przełącznik wieszak narzędzie wyrównania.

Tagi: koło zębate mtb, rowerowe kości, narzędzie wyrównywania laserów, rower akcesoria ogólne, rower sram, narzędzie do naprawy małych rowerów, wieszak mop, klucz do pierścienia zabezpieczającego, tylna przerzutka biegów, narzędzie do zawieszania przełącznika
Typ Wielofunkcyjne Narzędzia

Napisz opinię

Pokrewne produkty