Wyprzedaż

zł37.36

zł46.70

W przypadku bakteriobójcze UV lampa UV, Ozon, promieniowanie UV, bakteriobójcza lampa sprzęt дезинфекционная lampa szybka wysyłka

Dodaj opinię

Opis:

Funkcja:

- Wysokiej jakości kompaktowa kolumna dla dobrej odporności na ściskanie.Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni około 15㎡,zalecany czas-15 min.

- Z Ozonem,mikro-озоновой lampą UV, ozon ma sterylizacji, w dodatku do formaldehyd dla zapachu i innych funkcji, i ozon jest gazem, może wypełnić całe pomieszczenie, bez wpływu przeszkód, aby osiągnąć żadnego martwego kąta sterylizacji.Ozon zawiera specyficzny zapach, który wymaga wentylacji przed zakończeniem.

- Skuteczność,wykonane z materiału kwarcowego, długość fali 254 Nm, długa żywotność, wysoka prędkość transmisji i najlepszy efekt sterylizacji.

- Bezpieczeństwo Jest Najważniejsze!Trzecia może być uruchomiona przez 15/20/30/40 minut i zawieszona na 15 sekund, aby zapewnić bezpieczny opieka personelu.Potężny funkcja zdalnego sterowania umożliwia zdalne sterowanie ścianą; inteligentna konstrukcja funkcji wykrywania ludzkiego ciała; światło ultrafioletowe automatycznie wyłącza się w momencie zbliżania się do strefy roboczej, uniemożliwiając przypadkowe wtargnięcie dzieci, starszych ludzi lub zwierząt domowych i powodując ultrafioletowe oparzenia!

- Należy pamiętać,że po włączeniu lampy bakteriobójczej, proszę natychmiast opuścić miejsce jej użytkowania i zachować środowisko naturalne, bez żadnych zwierząt i roślin.Nie patrz bezpośrednio na bakteriobójcze źródło światła.Spożycie zbyt dużej ilości światła ultrafioletowego może powodować podrażnienie skóry i uszkodzenie spojówek.

JAK TO DZIAŁA:

Lampa sterylizacja polega na zniszczeniu struktury molekularnej DNA (DNA lub RNA (rna), w komórkach mikroorganizmów za pomocą odpowiedniej długości fali uv dla osiągnięcia wzrostu i / lub regeneracyjnej śmierci komórki.Technologia uv dezynfekcja oparta jest na nowoczesnej противоэпидемиологии, medycynie i фотодинамике.Wykorzystuje specjalnie zaprojektowany bardzo wydajny, halide i trwałe światło ultrafioletowe z zakresu UVC do sterylizacji i dezynfekcji.

JAK KORZYSTAĆ Z:

Ustaw lampę UV w odpowiedniej pozycji, podłącz źródło zasilania, zdjąć plastik z pilota zdalnego sterowania, a następnie wybierz odpowiedni czas pracy (15/30/60 minut) w razie potrzeby.Po uruchomieniu nastąpi 15-sekundowe opóźnienie, po czym lampa UV zacznie działać.

Ostrzeżenie:

1. Kiedy bakteriobójcza lampa jest włączona, proszę natychmiast odejść i zachować środowisko naturalne, bez żadnych zwierząt i roślin.

2. Nie patrz bezpośrednio na bakteriobójcze źródło światła.Spożycie zbyt dużej ilości światła ultrafioletowego może zaszkodzić

Dane techniczne:

Materiał: ABS

Kolor: Biały

Napięcie: 110 V/220 V

Moc: 20 W

Lampa UV: długość fali 254 Nm

LED Nightligh tpower:5 W

Ozon: Tak

Kolor Światła: Niebieski

Nadaje Się Do: Ok. 15㎡

Rozmiar: 30x15x7cm

Długość kabla: 150 cm

Pakiet Zawiera:

1X дезинфекционная lampa,

1X pilot zdalnego sterowania,

1X instrukcja obsługi

Tagi: e10 czerwony, lampa syna, lampa UV, Laser 405нм, UV Ozon, lampa led uv nail, 55 Watt UV, lampa uvc, lampa kwarcowa, miernik ozonu
marka oobest
Pochodzenie CN(pochodzenie)

Napisz opinię

Pokrewne produkty