Wyprzedaż

zł14.08

zł21.33

Twórcza mapa świata ścienne naklejki naścienne dziecięcy pokój młodzieżowy biuro salon wystrój domu naklejka tapety, wystrój domu

Dodaj opinię

modname=ckeditor

45808 festival produkt

41387

41387

44896 kuchenne naklejka

Szczegóły Produktu

Wprowadzenie do instalacji

proszę,po prostu wyczyścić i przyklej go, łatwo się go aplikuje.

O wysyłce

1. proszę,upewnij się, że napisałeś imię i nazwisko / pełna adres / właściwy kod pocztowy i numer telefonu.Jeśli chcesz zmienić informacje o wysyłce, prosimy zostawić nam wiadomość w ciągu 6 godzin po dokonaniu płatności

2. Porcelanowa poczta lotnicza poczta :bierze 15 - 90 dni roboczy do światowe,Epacket : 10-30 dni ,Agnieszkanazarovfotografia.pl wysyłają:10-60days,ekspresowy: 5-10 dni.(ems 10-20 dni),proszę zwrócić uwagę, że niektóre metody dostawy nie świadczą usługi śledzenia dla swojego kraju.

3.kupujący ponosi odpowiedzialność za zapłatę podatku celnego,więcej podatkowych pytań,prosimy o kontakt z urzędem celnym w twoim kraju lub sprzedawcą.

4. zgodnie z przepisami Agnieszkanazarovfotografia.pl:

jeśli nie otrzymasz go po tym,jak wysłaliśmy go przez 60 dni(Brazylia / Rosja / Argentyna-90 dni), natychmiast zwrócimy ci pieniądze.

ale istnieje wiele niekontrolowanych czynników w międzynarodowym transporcie,takich jak klęska żywiołowa / wakacje / post-strike / wojna itp.

tak, że twoje paczki,możliwe, zatrzymują się na kilka dni lub zgubić, mam nadzieję, że możesz dłużej czekać 60 dni lub 90 dni.

5. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w normalnych czasach,prosimy o kontakt z nami w celu weryfikacji.ale nie otwieraj spór bez cotact.thanks dla twojej uprzejmości zrozumienia

Serwis pogwarancyjny

1. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszym produktem,można zażądać zwrotu lub zwrotu w ciągu 7 dni po otrzymaniu towaru.

proszę najpierw skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, przed zwróceniem lub otwierać spór przeciwko nam.

2. wszystkie produkty muszą być zwrócone w oryginalnych warunkach,albo zrezygnujemy zrobić zwrot.kupujący ponosi odpowiedzialność za wszystkie koszty powstałe w procesie zwrotu towaru.

3.Jeśli masz uszkodzone lub nieprawidłowe części,to pls wysyłają nas pakiet i zdjęcia produktu do nas natychmiast,wtedy wyślemy ponownie lub zwrócimy się do ciebie.

Opinie i recenzje

jeśli jesteś zadowolony z naszego produktu,proszę dać nam pięć gwiazdek sprzężenia zwrotnego.wszelkie pytania, proszę, skontaktuj się z nami niezwłocznie

1.Proszę zwrócić uwagę, że rozmiar produktu ma mały zakres błędów .& rozmiar produktu nie jest równa ostatecznej wielkości na ścianie.

2.Proszę pozwolić na niewielką różnicę w kolorze, jeśli porównać go z ekranem komputera lub telefonu komórkowego

Tagi: mapa świata Żeglarstwo ścienny dekor, spółka mapa, esr szkło, naklejki ścienne dla Dzieci mapa świata, duża mapa świata naklejka na ścianę, Dino dla dzieci tapety, ściana z kartą, mapa świata na ścianie wystrój kraj, ściany naklejka mapa świata cytat, lian tapety dziewczyna
Klasyfikacja Naklejki Na Meble
Otrzymany Rozmiar Produktu 105x60cm 60X90cm 40x60cm pproximately
Jakość Wodoodporny krem do opalania nietoksyczny ochrona środowiska
Specyfikacja Single-piece Package
Styl Twórczy
szablon Okrągła Naklejka Na Ścianę
TECHNOLOGIA Peel & Stick ściany naklejki
Numer Modelu 8278 037 64069 5
wystrój pokoju Salon sypialnia gabinet pokój biurowy itp.
Gdzie się zwrócić Gładka i czysta ściana, szkło, metal, drewno itp.
Temat Kreskówka
Kolor Wielokolorowy,proszę, pozwólcie, że trochę różnicy w kolorze
Scenariusze ŚCIANA
Materiał PVC

Napisz opinię

Pokrewne produkty