Wyprzedaż

zł416.07

zł483.80

1 szt Kartingowy Karting UTV Quad Buggy 46 cm tylna oż ATV Śnieg, Piasek utwory

Dodaj opinię

Dżentelmeńska jest obietnica!

Proszę, przeczytaj następny akapit przed złożeniem zamówienia.

1. kolor akcesoriów związanych z quadami i картингами, неопределенен, czasami może to być złoto, czasami to może być czarny (bo każda partia fabryki różni), dlatego, jeśli kolor jest niepoprawny, zwrot nie będzie przyjęty.Jeśli nie akceptujesz, proszę nie kupuj.Jeśli powstanie spór, to w przyszłości transakcja nie zostanie dokonana.

2. Jest tylko jeden człowiek, kierownik tego sklepu.Facebook WeChat/Phone/facebook: 15387262761 jeśli komunikat nie spełnia na czas, proszę czekać cierpliwie w ciągu 24 godzin, lub możesz dodać mój WeChat / telefon / facebook: 15387262761.

3. ponieważ ten sklep głównie handluje quadami i części do modyfikacji samochodów terenowych, niektóre produkty są zbyt ciężkie i mogą zostać uszkodzone lub utracone w czasie transportu.Jeśli masz jakieś problemy z towarem, proszę, skontaktuj się ze mną w pierwszej kolejności, i będziesz zadowolony odpowiedzią.

4. Jeśli zostawisz złą opinię złośliwie, żadna transakcja nie będzie jest dozwolone w przyszłości.Go Kart kart UTV buggy, Quad 60 cm os przednia ATV Śnieg, Piasek utwory

Tagi: go kart, 250cc motocykl, atv, trasa atv, mini-silnik spalania, buggy różnicowy, duża rurka, przewodnik quada, wał korbowy АМ6, fotel gokart
Nazwa Modelu 10
Średnica Produktu 10inch
Długość Produktu 10inch
Waga Produktu 10kg
Szerokość Produktu 10inch
Pojemność (ml) 44
Rodzaj Materiału STOP
szczególne cechy no
Typ Towaru Wały korbowe
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Wysokość Produktu 10inch
Certyfikacja Zewnętrznych Testów CC

Napisz opinię

Pokrewne produkty